"Бо вже той день, коли": Ragapop випускають дебютний альбом

"Бо вже той день, коли": Ragapop випускають дебютний альбом

Гурт Ragapop випустив сингл "Бо вже той день, коли", який стане частиною майбутнього альбому "Do you listen to Ragapop". Цей трек є даниною поваги українській альтернативній музиці 1990-х років та культовому гурту "ВУЗВ"."Ми переосмислили класику українського хіп-хопу за допомогою нашого унікального звучання," - поділилася емоціями учасниця Ragapop Руслана Хазіпова. Випуск альбому "Do you listen to Ragapop" запланований на 3 травня на лейблі Kontrabass Promo, реліз стане кульмінацією трьох років творчої праці гурту.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Ragapop

""Бо вже той день, коли" — це перший сингл з дебютного альбому гурту Ragapop під назвою "Do you listen to Ragapop". Для нас цей трек є освідченням в любові до української альтернативної музики 1990-х і до гурту "ВУЗВ" – "Вхід у змінному взутті". В дитинстві особисто я дуже любила переглядати хіт-парад "Територія А" та "Червону руту" – це вплинуло на моє становлення. Ми, можна сказати, переосмислили класику українського хіп-хопу за допомогою свого особливого звучання, що балансує на межі між постпанком, електронною музикою та, звісно ж, театру. А наш перший альбом "Do you listen to Ragapop" вийде 3 травня на лейблі Kontrabass Promo. Це був нелегкий шлях довжиною в три роки. І ось він незабаром на ваших улюблених платформах", — розповіла учасниця гурту Ragapop Руслана Хазіпова в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.