Folkulaka поєднали американський фільм жахів і українську застільну пісню

Folkulaka поєднали американський фільм жахів і українську застільну пісню

Тріо Folkulaka зміксували у новій пісні "Покохала Упиря" голлівудський фільм жахів "Сутінки" та українську застільну пісню.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Folkulaka  

"В основу пісні покладено жахливий попсовий голівудський фільм про вампірів "Сутінки". Якщо ви не дивилися, розкажу в парі слів сюжет: це підліткова мелодрама про те, як школярка Белла покохала однокласника, що виявився упирем. У світі цього кіношедевру вампіри чомусь не згоряють на сонці, а світяться та блищать. Отже, ми взяли найяскравіші моменти цього фільму і заримували у стилі типової застільної української пісні. Треба сказати, що Folkulaka дуже часто вчиняє наругу над традиційними піснями не самотужки, а у злочинній змові з іншими музикантами. Тому до запису цього синглу ми, наприклад, залучили гурт традиційної музики "Два Три", який зіграв нам мелодію українського танцю "Метелиця". Також ми запросили Наталку Скрябіну зіграти нам на лірі. Згодом ми також залучили купу наших друзів і відеопродакшн "Ще". Нам дуже хотілося у морально важкий для країни час створити щось, що подарує слухачам три хвилини сміху, дрібку крінжу і ми сподіваємося, що у нас це вийшло. Наживо нас послухати можна в кінці березня, ми зіграємо в Тернополі та Івано-Франківську. Вже зараз ми також готуємося до великого концерту з хором. Чекайте анонсів", — розповіла учасниця тріо Folkulaka Антоніна Вінник в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні Folkulaka видали альбом моторошних інтерпретацій традиційного фольклору.

Також читайте інтервʼю Саша Кладбіщє (Folkulaka): "Щоб допомогти, роби те, що вмієш найкраще".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.