"Передача Росії іранських гіперзвукових ракет не підвищить рівень загрози для України" — Данілов

"Передача Росії іранських гіперзвукових ракет не підвищить рівень загрози для України" — Данілов

Передача іранських гіперзвукових ракет Росії не змінить рівень загроз для України, зазначив в ефірі Українського Радіо Олексій Данілов, коментуючи дані Інституту вивчення війни, які говорять про таку можливість. На думку секретаря Ради національної безпеки та оборони України, це свідчитиме лише про те, що Росія не може самостійно перемогли нашу державу у війні і звертається по допомогу навіть до країн, які десятиліттям перебувають під санкціями країн Заходу.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: РНБО

"Те, що Іран планує передати свої ракети на територію Росії, каже про те, що на Росії немає спроможності самостійно вирішити питання з Україною. РФ звертається до країни, яка з 1979 року знаходиться під санкціями", — зазначив Олексій Данілов. 

Також він додав, що українські спецслужби відслідковують цю ситуацію спільно з партнерами і працюють в цьому напрямку: "Це не підвищить рівень загроз для нашої країни, адже цей рівень ніколи не зменшувався, починаючи з лютого 2014 року". 

Росія неспроможна перемогти Україну на полі бою, тож використовує всі доступні можливості для підсилення своєї позиції. Зокрема, йдеться й про інформаційні кампанії: "Коли Росія починає розхитувати інформаційний простір наративами, що деяким країнам набридло допомагати Україні, це не відповідає дійсності". 

"Нашу країну останнім часом відвідали й Столтенберг, й міністри оборони Великої Британії та Франції. Це яскраве підтвердження, що ми не залишимось сам на сам з агресором", — наголосив Олексій Данілов.