Лейбл Papa Music випустив нову пісню від Wellboy

Лейбл Papa Music випустив нову пісню від Wellboy

15 липня на стрімінгових платформах відбувся реліз синглу "Документи в Дії" від Wellboy. Новий трек видав лейбл Papa Music, з яким Антон Вельбой у квітні оголосив про розірвання стосунків. Компанія вирішила не блокувати треки Wellboy у радіоефірах і на музичних платформах, а до того ж оприлюднити матеріал, що був записаний раніше.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Ігор Ткач, Радіо Промінь

"На цей рік лейбл разом з артистом будував багато творчих планів. Було вже записано кілька пісень і ми готувалися до премʼєр. Але рішення артиста піти в односторонньому порядку загальмувало ці релізи. Ми вирішили презентувати одну з них —  "Документи у Дії". Ця премʼєра з любовʼю виключно для прихильників! Зазначимо, що Антон не має права виконувати старі пісні. Конфлікт між нами не вирішився. Не дивлячись на офіційну заборону, Антон Вельбой продовжує виступати зі старими хітами, чим порушує права лейблу. Вже було зафіксовано кілька випадків як публічних виступів, так і приватних під новим іменем Anton Velboi. Серед них, весілля, що влаштувала львівська компанія Cloudevent agency. Всі такі випадки фіксуються юристами Papa Vusic та передаються до суду", — йдеться в прес-релізі компанії Papa Music.

Нагадаємо, у квітні артист Антон Вельбой заявив, що припиняє співпрацю з продюсерами і звинуватив лейбл Papa Music у співпраці з Росією, а також зі зрадником Юрієм Бардашем.  Представники лейблу самостійно подали документи на перевірку до СБУ. Пізніше Служба безпеки України  підтвердила, що Papa Music не порушував українське законодавство. 

20 травня новий менеджер Антона Вельбоя Марта Останкова опублікувала демо версію нової пісні артиста, що створена артистом після оголошення розірвання стосунків з лейблом Papa Music.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.