war

Гончарук: "Обшуки в Довженко-Центрі можуть свідчити про рейдерське захоплення"

10.11.2022 р., 18:20

Вже кілька місяців вирують пристрасті навколо Довженко-Центру. 8 листопада колектив не пустив у будівлю новопризначену керівницю Юлію Каждан. А зараз тут поліція, прокуратура та СБУ проводять обшуки. Що відомо на зараз? Розповіла слухачам радіо "Культура" колишня в.о. директорка Довженко-Центру Олена Гончарук.

Програма:

"Що шукають, наразі невідомо. Згідно наданих ними документів вони шукають якусь взаємодію Центру з забудовниками, оскільки будівництво межує з територією, яка належить Довженко-центру. 

Що стосується інвестиційного договору. Я не знаю, про які інвестиції йдеться. Договір укладено не було. Жодних інвестицій зроблено не було так само. Забудовник через Фонд держмайна орендує офіс на першому поверсі, тому він зробив покращення саме в тій частині, де перебуває сам. 

Інвестиційна угода передбачала конкретні внески, але вона не була реалізована. Не зрозуміло, про які саме інвестиції йдеться. Пропозиції були проведені під наглядом Міністерства культури. Міністерство їх не погодило, відповідно Центр так само. Договір не був реалізований.

Ці обшуки можуть свідчити про рейдерське захоплення. 

Преса може бути виключно на першому поверсі. На території, де відбуваються слідчі дії, їх немає". 

Для довідки: У 2008 році будівлі на території Центру продали приватному власнику і тривалий час керівництво Центру намагалося позбутися землі, на якій розташовані продані будівлі. Бо треба було сплачувати податок. Пізніше було погоджено межі ділянок. Забудовник розпочав будівництво і інвестиції в ремонт центру. Але ані Мінкульт, ані Держкіно не підписав цей договір. І в жовтні розпочався процес приватизації двох корпусів Довженко-центру. 

Фото: Оля Носко

Гончарук: "Обшуки в Довженко-Центрі можуть свідчити про рейдерське захоплення"

Новини по темі