Мобільний додаток

Ймовірно, що парламентські вибори будуть проводитись за старою системою ─ Черненко

14.03.2019 р., 20:27

На сьогодні є легітимні підстави проведення виборів і без Виборчого кодексу, переконаний народний депутат, член фракції ''Блок Петра Порошенка" Олександр Черненко. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері"  він повідомив, що, ймовірно, парламентські вибори будуть проводитись за старою системою.

Ведуча:

Віталій Науменко, Наталя Чорна

"Робоча група проаналізувала поправки до Виборчого кодексу і передала в комітет. комітет на сесійна зала будуть визначати подальший розгляд. Вже зроблена попередня експертна робота. Проходження цього документу через комітети ніхто не може спрогнозувати", ─ зазначив Олександр Черненко.

Нардеп зауважив, що на сьогодні є легітимні підстави проведення виборів і без Виборчого кодексу.

"Сьогодні є діюче законодавство і про вибори президента, і про вибори парламенту. Комусь не подобається виборча система на парламентських виборах, але на сьогодні є легітимні підстави проведення виборів і без Виборчого кодексу. Виборчий кодекс покращив би у деяких моментах наші вибори, але якщо його не буде, це не означає, що наші вибори будуть нелегітимними", ─ сказав він.

Він додав, що "знаючи, наскільки революційним є новий Виборчий Кодекс і пропонована виборча система, то, ймовірно, що парламентські вибори будуть відбуватись за старою системою, оскільки людям буде потрібно пояснити, як за нею голосувати, а це потрібно робити у спокійній обстановці".

Нагадаємо, робоча група у Верховній Раді завершила опрацьовувати понад 4 тисячі правок до Виборчого кодексу. За цей законопроект у першому читанні проголосували ще в листопаді 2017 року.

Як повідомляється, вибори президента України заплановані на 31 березня. Центральна виборча комісія України створила 199 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України. Дільничні виборчі комісії мають бути сформовані до 12 березня. ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію, тоді було 44 кандидатів у президенти.  Зараз балотуються у президенти 39 кандидатів.

Прослухати повну версію.

На фото ─ Олександр Черненко, facebook.com

Ймовірно, що парламентські вибори будуть проводитись за старою системою ─ Черненко

Новини по темі