Ірина Славінська
Ірина Славінська

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет. 

У медіа працює з 2007 року. Почала як літературна оглядачка "Української правди", має досвід роботи в онлайн-медіа, друкованій пресі, на телебаченні. Закохана в радіо з 2013 року. В команді Радіо Культура з 2018 року.

Обрала для себе роботу в радіожурналістиці, оскільки, як розповідає Ірина: "Радіо створене для тих, хто вміє слухати та розповідати. Думаю, голос є найпотужнішим виражальним засобом. В роботі пишаюся командою Радіо Культура. Наша редакція — це потужні знавчині та знавці своєї справи, що створюють унікальний контент".

Має нагороду — Премію пам'яті Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці".

Дуже цінує добрі книжки та цікаві подорожі.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Іриною можна і в твіттері.

Передачі з архіву
30.03.2023 13:42:24 Сьогодні. Вдень

Прогрес є. Як європейська інституція GRECO оцінює рівень боротьби з корупцією в Україні. Гість програми — Антон Марчук, експерт Центру протидії корупції.

30.03.2023 13:10:52 Сьогодні. Вдень

УПЦ йде до суду, а з Лаври йти не хоче: як розгортатимуться події далі. Спікерка — Соня Кошкіна, шеф-редакторка виднання LB.  

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Вадим Лях, міський голова Слов'янська: ситуація в Слов'янську.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Сергій Джердж, військовослужбовець ЗСУ, голова громадської ліги Україна-НАТО: перспективи України доєднатися до НАТО; ситуація на фронті.

30.03.2023 11:39:35 Сьогодні. Вдень

Нацасамблея Франції визнала Голодомор геноцидом українців. Чому це рішення є знаковим. Коментує Андрій Шкіль, колишній народний депутат України, нині мешкає у Франції.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Людмила Филипович, українська філософиня, релігієзнавиця, докторка філософських наук: УПЦ МП відмовляється виселятися з Києво-Печерської Лаври. / Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України: Кабмін розробив проєкт припинення прикордонної співпраці з Білоруссю та рф.

30.03.2023 10:52:43 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Сумах.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Марія Мезенцева, народна депутатка, заступниця голови парламентського Комітету з питань інтеграції України з ЄС: в Єврораді розкрили, коли європейські лідери обговорять вступ України до ЄС.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Сергій Череватий, речник Східного угруповання військ ЗСУ: оперативна ситуація в Бахмуті. / Вадим Можейко, координатор білоруської експертної мережі "Наша думка": наміри путіна розмістити ядерну зброю у Білорусі — нереалістичні. / Катерина Павліченко, заступниця Міністра внутрішніх справ України: у межах ініціативи О.Зеленської українцям розкажуть про важливість ментального здоров'я.