Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Славінська

Ірина Славінська

Ірина Славінська, продюсерка радіо "Культура".

Народилася в Києві 1987 року.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет французької мови. Навчалася в магістратурі факультету літератури Піккардійського університету імені Жуля Верна. Магістерка філології. Навчалася на курсах культурної журналістики в Гамбурзі (програма Гете Інституту), учасниця обміну "Open World" за програмою "Незалежні медіа" (програма Конгресу США).

Працює в медіа 2006 року - кар'єра в журналістиці почалася в редакції інтернет-видання "Українська правда", для якого дописує дотепер. 2012-2013 року вела авторську програму "Гра в слова і не тільки" разом зі співведучим Віталієм Гайдукевичем на телеканалі ТВІ. З літа 2013 року долучилася до команди ведучих "Громадського радіо", з травня 2016 року працювала редакторкою та ведучою прямоефірних програм.З лютого 2014 року - одна з ведучих програми "Громадська хвиля", спільного проекту "Громадського радіо" та "Українського радіо".

В листопаді 2017 року почала вести щотижневу програму "Права людини понад усе" на радіо "Культура".

Минулі передачі

 • 08.06.2018 16:10:00
  Права людини понад усе
  - Культура

  Марш рівності та КиївПрайд. Як активісти взаємодіють із поліцією? Чи правоохоронці захистять учасників маршу від можливих нападів? Про це розкаже Руслана Панухник (оргкомітет Маршу рівності).

 • 03.06.2018 10:05:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Малевич VS Хор Верьовки? Як і чим пропагувати українську культуру в світі? У новоствореного Українського інституту з’явився генеральний директор - на конкурсі переміг Володимир Шейко. Він розкаже про свої плани та про досвід, здобутий під час роботи в українському офісі British Council.

  Також до виїздної студії завітав Павло Гудімов музикант, художник, видавець.

 • 02.06.2018 16:05:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Українська мама Мумі-Тролів - перекладачка Наталя Іваничук - нещодавно отримала почесну відзнаку Норвегії. Говоримо про скандинавську літературу в Україні. Також згадаємо про спогади покійного Романа Іваничука, нещодавно опубліковані Наталею Іваничук, донькою письменника. 16:30-“За спиною” - несподіваний роман про війну. Говоримо про жінку на війні, але в умовах далекого від фронту міста. Чекати, збирати допомогу, мовчати… Свою героїню представить авторка роману Гася Шиян.

 • 02.06.2018 10:05:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Перша дискусійна тема:“Одинокі чоловіки” української літератури - ключові імена письменниць, які започаткували феміністичну традицію в українській літературі. Гостя - професорка Тамара Гундорова.

  О 10:30 до спілкування долучилася Оксана Луцишина (Україна-США). Гостя презентувала нову поетичну збірку “Вірші Феліцити”.  Говорили про поезію, а також про зміни в Україні, що їх видно з-за океану.

 • 31.05.2018 12:05:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  О 12:05 .Що таке паранормальний роман? “Коханці Юстиції” - майже казки для дорослих? Поет і прозаїк Юрій Андрухович про свій роман «Коханці юстиції», презентований на Книжковому арсеналі: «Та які вони коханці, вони постраждалі від системи судочинства. .."

  О 12.30 до спілкування приєднався ісландський письменник Сйон. Його ім’я в українському просторі з’явилося нещодавно. «Це перший переклад з ісландської мови за тридцять років історії України», - відзначив Ілля Стронґовський, представник видавництва «Видавництво». «Серед усіх книжок Сйона, ми обрали роман «Дитя землі» де є персонаж з синдромом Дауна». «...це та література, яку можна назвати нордичним, магічним реалізмом». «Сйон виплавив своїм талантом нову легенду, міф дуже укорінений в природу Ісландії, в її традиції, міфологію».

 • 30.05.2018 18:05:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Що можуть сказати дисиденти та правозахисники про майбутнє України? Дізнаємося у Мирослава Мариновича, радянського дисидента, правозахисника.

  Правозахисник, дисидент, проректор УКУ Мирослав Маринович про голодування знає не з чужих слів. Тож вважає важливою підтримку ув'язненого Олега Сенцова на Книжковому Арсеналі, а надто банер зі словами «Звільніть Сенцова!» розташований при вході.

  Також гість поділився роздумами про молоде покоління 30 мінус: "Молодь є і дуже цікава, але ще потрібно, щоб вони не жили у своїй бульбашці, треба, щоб вони вийшли звідти і взялися за руки".

 • 30.05.2018 17:00:03
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Книжка майбутнього. Якою вона буде: паперовою, електронною, чи…зникне? Експертом з цього питання виступила Оля Жук, кураторка професійної програми “Booking the future” на Книжковому Арсеналі.

  О 17:30 -  Як континент став союзом? Говорить Люк ван Міделаар, письменник та історик (Нідерланди). Щойно українською мовою вийшла його книжка «Перехід до Європи. Історія одного початку» (Дух і Літера). Гість розповів про сприйняття звичайними обивателями Західної Європи конфлікту на Сході України.

  На думку представника видавництва "Дух і літера" Костянтина Сегова ця книжка "реальний, відкритий, критичний діалог. Вона зацікавить і студента, і пересічного читача, і політика, і дипломата, аби зрозуміти, якою є  здатність Європи реагувати на найгостріші виклики. Думаю, якщо ми хочемо на власний смак спробувати оці страви, що готує Брюссель, треба читати цю книгу і спілкуватися з автором".

 • 30.05.2018 16:10:00
  Пряма трансляція з Книжкового Арсеналу
  - Культура

  Поки Олег Сенцов продовжує голодування, доволі особливо звучить тема дискусії  “Демократія перед викликами майбутнього”. У виїзній студії учасниці дискусії - Олеся Островська та Оля Гнатюк. Звичайно, також говоримо про Книжковий Арсенал і його фокусну тему “Проект майбутнього” - більше про це знає гендиректорка Мистецьвого арсеналу Олеся Островська. З нагоди дискусії “Демократія перед викликами майбутнього” та акцій підтримки Сенцова говоримо з письменницею та громадською діячкою Олею Гнатюк.

 • 25.05.2018 16:15:00
  Права людини понад усе
  - Культура

  Півстоліття опору. Кримські татари та їхні правозахисні рухи. Як на них вплинула депортація та анексія Криму? Про своє дослідження та власний досвід боротьби говорить Гульнара Бекірова

 • 18.05.2018 16:10:00
  Права людини понад усе
  - Культура

  Розмова про актуальну ситуацію в Криму: утиски кримськотатарських активістів. Також згадаємо про українських в'язнів, яких утримують у РФ - Олега Сенцова та інших. Окремо поговоримо про дієві способи підтримки тих, кого переслідують - наприклад, користь від написання листів ув'язненим у колонії. В студії - правозахисники Максим Буткевич і Марія Томак