Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Славінська

Ірина Славінська

Ірина Славінська, продюсерка радіо "Культура".

Народилася в Києві 1987 року.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет французької мови. Навчалася в магістратурі факультету літератури Піккардійського університету імені Жуля Верна. Магістерка філології. Навчалася на курсах культурної журналістики в Гамбурзі (програма Гете Інституту), учасниця обміну "Open World" за програмою "Незалежні медіа" (програма Конгресу США).

Працює в медіа 2006 року - кар'єра в журналістиці почалася в редакції інтернет-видання "Українська правда", для якого дописує дотепер. 2012-2013 року вела авторську програму "Гра в слова і не тільки" разом зі співведучим Віталієм Гайдукевичем на телеканалі ТВІ. З літа 2013 року долучилася до команди ведучих "Громадського радіо", з травня 2016 року працювала редакторкою та ведучою прямоефірних програм.З лютого 2014 року - одна з ведучих програми "Громадська хвиля", спільного проекту "Громадського радіо" та "Українського радіо".

В листопаді 2017 року почала вести щотижневу програму "Права людини понад усе" на радіо "Культура".

Минулі передачі

  • 05.08.2018 20:10:03
    - Перший канал

    Чи знаєте ви про звички-викрадачі грошей? Як їх побороти та примножити свої доходи? Хочете зібрати гроші на новий телефон чи ще якусь дорогу річ? Вчіться заощаджувати. Корисні і шкідливі фінансові звички. Як позбавитися одних і розвинути інші? Слухаємо експертку-тренерку з фінансової грамотності Тетяну Романенко.