Мобільний додаток

Марина Муляр

Марина Муляр

Ведуча програм "Свій/чужий""Читач".

Народилася 10 квітня 1971 року в Києві. 1996 року закінчила історичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

 

З 1997 року почала працювати коментатором в Редакції літератури та радіотеатру Радіо "Культура".

З 2003 по лютий 2016 працювала в Літературній редакції Першого Каналу Українського Радіо на посаді ведучої програм. Вела програми "Детективна історія" та власну авторську "Не про себе". Почергово з колегами робила програми "Літературні читання", "Поетична сторінка", "Поетичні акварелі".

З березня 2016-го повернулася до коріння, на Радіо "Культура".

Найбільше цікавиться внутрішнім світом людини, тому читає, а іноді й пише фентезі, цінує інтелектуальні зразки аніме.

Наступні передачі

 • 21.09.2019 20:00:03
  - Культура
  Ведучі:

  Якщо ти гість на безлюдному острові, готуйся за 20 хвилин осмислити всі культурні надбання цивілізації: думай добре, без якої книжки, картини, фільму, музики не почуватимешся собою; якщо ти слухач — готуйся почути інтелектуальну сповідь. Ведуча - Марина Муляр

 • 22.09.2019 20:00:03
  - Культура
  Ведучі:

  Сучасний світ вимагає небанального погляду і нестандартних рішень. Фантастика тренує твою уяву на стійкість до шоків, провокує мозок заступати за межі буденності, бо насправді розум не має меж.

  Програма "Просто фантастика" — найцікавіші автори, світові і вітчизняні, найгостріші моменти з творів, які вам захочеться прочитати.

  Ведуча - Марина Муляр

Минулі передачі