Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Оксана Блажевська

Оксана Блажевська

Автор і ведуча програм - «Родинна бібліотека», «Книжковий сюжет», «Дитячі історії дорослих людей», кореспондент проекту «Українська хвиля».

Народилася  у Хмельницькому. Навчалась у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, закінчила інститут української філології, за спеціальністю – літературний редактор.

Працювати на радіо ніколи не мріяла і не сподівалась, але якось випала неабияка нагода спробувати. У школі захоплювалася журналістикою, була редактором стінгазети «Калейдоскоп шкільних подій», відвідувала школу юних журналістів у хмельницькій філії Міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Працюю на Українському радіо з 2012 року, вела також програму «Літературні читання», «Поетична сторінка», була кореспондентом програми «Інтермецо».

Улюблені теми – література , письменники, різні хобі, те, що створює гарний настрій

Життя поза Українським радіо  - пишу поезію, виступаю на різних вечорах та літературних фестивалях, захоплююся фотографією, квілінгом, валянням вовни. Дуже люблю подорожувати. Постійно читаю книжки. Раніше була активним організатором різних літературних збіговиськ у літературному клубі «МАРУСЯ».

E-mail оksamytka.blazhevska@gmail.com

Наступні передачі

 • 24.06.2017 08:30:03
  - Перший канал

  Письменниця Леся Воронина - про дитячі вірші прозаїка, автора романів Євгена Гуцала "Зайці в полі варять борщ".

 • 25.06.2017 15:12:00
  - Перший канал

  Письменниця Леся Воронина - про дитячі вірші прозаїка, автора романів Євгена Гуцала "Зайці в полі варять борщ".

 • 25.06.2017 21:45:03
  - Перший канал

  Письменниця Людмила Таран презентує збірку новел «Остання жінка, останній чоловік».

 • 28.06.2017 07:39:00
  - Перший канал

  Програма про книжки та про все до них дотичне. У ній йдеться про новинки сучасної української та зарубіжної літератури, бестселери і книжки, які донині не втрачають популярності. У кожному випуску – неодмінно розмова з письменниками, ілюстраторами, видавцями. Вперше вийшла в ефір 3 грудня 2013 року.

  Слухайте «Книжковий сюжет» щочетверга  і щонеділі о 15:30.

  Веде програму Оксана Блажевська

  E-mail oksamytka.blazhevska@gmail.com

Минулі передачі