Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Вікторія Воскресенська

Вікторія Воскресенська

Ведуча передач: «Вечірня студія «Ліра» (прямоефірна), «Безсмертні партитури», «Я знаю цю музику», «Нотна сторінка вічності», «Шедеври української культури», «Оперний абонемент». Залучає до участі у них провідних музикантів, а також відомих акторів. Розповідає на сторінках своїх програм про актуальні й цікаві події сучасного академічного музичного життя України.

 

Започаткувала на радіо цикли програм: «Віват, музика!»,«Пейзажі на нотному папері» «Музики сонячні дзвони»,«З любовю до музики»«Музична вікторина».

 

Закінчила Національну музичну академію імені П. І. Чайковського.

 

Працює ведучою музичних програм на Українському радіо з 1986 року.

 

Член Національної спілки композиторів України.

 

З 2012 року співпрацює з редакцією радіотеатру. У її доробку авторські програми: "Радіотеатр", "Радіо Культура - школі", "Художнє слово вустами майстра", "Шедеври української культури", "Думки великих", "Розкажи мені казку".

 

Брала активну участь в музичному оформленні радіоп’єс, багато з яких стали лауреатами і дипломантами  Першого, Другого, Третього Всеукраїнських радіоконкурсів «Відродимо забутий жанр». Вони звучали на І і ІІІ каналах Українського радіо.

 

За пропаганду і розвиток українського музичного мистецтва її ім’я занесено до «Енциклопедії сучасної України», п’ятий том.