У 14 областях усі школи працюють дистанційно — Шкарлет

У 14 областях усі школи працюють дистанційно — Шкарлет

У 14 областях усі школи продовжують освітній процес дистанційно. У решті областей діти переважно або навчаються дистанційно, або перебувають на канікулах.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За словами міністра, в одній області частково організували дистанційне, змішане та очне навчання. У 4-х областях частково організували дистанційне навчання або продовжили канікули. У школах 3-х областей частково організований дистанційний процес або заняття призупинені. В одній області, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено. Крім цього, у школах однієї області продовжено канікули або призупинено навчання. Інформація про одну з областей відсутня через бойові дії в регіоні.

"Станом на 7 квітня 2022 року дистанційну форму навчання організовано майже у 12 тис. закладах загальної середньої освіти, до навчання повернулися близько 3,5 млн учнів", — повідомив Шкарлет.

Міністр також нагадав, що тимчасово внутрішньо переміщені діти мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання. 

"Станом на 7 квітня кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, становила майже 71 тисячу учнів. Лідером серед областей залишається Львівська. Наразі майже 16 тисяч учнів із числа внутрішньо переміщених долучилися до навчання в школах області", — зауважив він.

Фото: pexels.com