Російські військові на базарі в Білорусі продають награбоване в Україні майно — ГУР

Російські військові на базарі в Білорусі продають награбоване в Україні майно — ГУР

У Білорусі російські військові облаштували спеціалізований базар, де продають награбоване в Україні майно.

Про це повідомляє ГУР Міністерства оборони України.

"У місті Наровля (Білорусь) загарбники облаштували спеціалізований базар, де продають награбоване в Україні майно. В "асортименті" мародерів: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто, все, що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що військові-мародери РФ організували централізоване постачання нових партій награбованого "товару" на свій базар. Зокрема, з міста Буринь (Конотопський район Сумської області) у напрямку державного кордону рухається колона вантажних автомобілів з різноманітним майном ​​— промисловими товарами та речами домашнього вжитку.

Водночас повідомляється, що російські військові намагаються обміняти викрадену валюту, зокрема долари та євро, проте через внутрішні обмеження з обігу валюти білоруси "неохоче погоджуються та пропонують окупантам звертатися в місцеві банки".

За даними розвідки, у білоруському Мозирі скупчуються російські військові КамАЗи, з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до РФ російською службою російської доставки СДЕК.

Фото: Getty Images