war

Зеленський заявив про початок податкової реформи

15.03.2022 р., 13:37

Президент України Володимир Зеленський заявив 15 березня про початок в країні податкової реформи та розповів про перші два кроки.

Про це повідомляє Офіс президента.

Президент зазначив, що Кабінет міністрів розробив та узгодив пакет рішень для підтримки української економіки, зазначив президент.

"Перше. Починаємо податкову реформу. Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу — а це перша й друга групи ФОПів — ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо зможете — сплачуйте. Не можете — немає питань", — заявив глава держави.

Другим кроком буде максимальна дерегуляція бізнесу.

"Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально. Щоб міста оживали. Щоб усюди, де немає бойових дій, продовжувалося життя. Умова лише одна: ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону", — зауважив президент.

Президент наголосив, що це лише два перші кроки податкової реформи.

Зазначимо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав до переходу на "економіку воєнного стану" і розповів, уряд почав роботу над створенням чотирьох фондів, кошти яких підуть на відновлення України. 

Фото: ОПУ

Зеленський заявив про початок податкової реформи

Новини по темі