Обирай пісні. Визначай переможця

"Друга Ріка" фіналізує роботу над новим альбомом

21.09.2021 р., 13:16

Група "Друга Ріка" видала перший сингл з майбутнього альбому, який музиканти записали на студії 211 саундпродюсера Віталія Телезина. Новий сингл "Остання" в ефірі шоу "Селекція" на Радіо "Промінь" презентував Валерій Харчишин.

"Відверто кажучи, не кожна пісня може пишатися тим, що має якусь історію. Іноді це просто згусток енергії або ще гірше ― набір якихось звуків. Це не стосується пісні "Остання" з нашого майбутнього альбому. Трек є таким, що сподобався майже одностайно усім учасникам "Другої ріки", і є результатом колективної  творчості. Це творіння є спогадом. Відразу, від самого народження, коли ще не було тексту, музика мені навіювала спогади про наш початок, коли до нас приходили на репетицію якісь люди, що мотивувало музикантів. Ми постійно сперечалися, ми постійно билися, постійно сварилися, ми грати не вміли. По-перше, ми грали не разом, а по-друге, ми не могли закінчити пісню. Це виглядало жахливо. Та тільки з'явилися якісь відвідувачі на наших репетиціях, відразу ми гуртувалися і грали, як боги. Саме про це пісня. Про тих, хто з'являвся на наших репетиціях, це про дівчину… Я присвятив її не одній особі. Я впевнений, що у кожного учасника "Другої ріки" хтось такий був, бо кожен так чи інакше зізнавався у тому, що краще ми граємо, коли до нас хтось приходить. Тоді ми не сваримося, тоді ми не сперечаємося, навіть не розмовляємо один з одним, а тупо граємо. Це так було понад двадцять років тому", ― розповів фронтмен групи "Друга Ріка" Валерій Харчишин в ефірі шоу "Селекція" на Радіо "Промінь".

На сингл "Остання" група "Друга Ріка" зняла перше у своїй відеографії лірик-відео, а не кліп, як то було зазвичай було. 

Наразі музиканти вичікують час, щоб знову повернутися до пісень нового альбому і довести їх до фінальних версій.

"Щодо альбому ― зараз все майже записано, можливо з'явиться ще одна чи дві пісні, але нині час аби всі ці пісні відстоялися, аби вони позбулися зайвого. Тому я їх зараз навіть не прослуховую, щоб потім зайти на студію мінімізуючи отой весь непотріб і всі ті зайві звуки аранжування. Отже, я майже все розповів, що знаю про альбом, але точно я не можу сказати, коли він вийде. Нам насправді все одно, ми не поспішаємо. Головне, щоб він був щирий, щоб він подобався нам. Найгірше для музиканта ― це коли ти слухаєш пісню і тобі хочеться перемкнути або щось змінити", ― розповів фротмен групи "Друга Ріка" Валерій Харчишин в ефірі шоу "Селекція" на Радіо "Промінь".

Нагадаємо, у квітні група "Друга Ріка" видала альбом "Інша Ріка", записаний разом із оркестром НАОНІ.

Фото: facebook.com/DrugaRika

"Друга Ріка" фіналізує роботу над новим альбомом

Новини по темі