war

Спецпроекти Суспільного радіо до Дня Незалежності України

18.08.2021 р., 22:16

23 та 24 серпня, до Дня державного прапора та Дня Незалежності України, Суспільне радіо традиційно готує для українців низку спецпроєктів — від радіопрограм про здобуття Україною незалежності та розпаду СРСР до музичних проектів.

23 серпня

У День державного прапора України о 9:35 слухайте на Українському радіо спецпроєкт "Вільні" — про свободи, які отримали українці разом з незалежністю. Автори проєкту — Сергій СтукановМарина Куликова та Олена Шарпанська. Авторський текст начитує ведучий Українського радіо Роман Коляда. Всі випуски проєкту можна слухати тут.

О 14:10 на Радіо "Культура" стартує спецпроєкт "Символи української державності" — розширений випуск радіоблогу Олександра Алфьорова "Дума про зраду і перемогу". В центрі проєкту — історії українського гімну, герба та прапора.

О 20:30 відбудеться прем’єра аудіоверсії книжки Олександра Палія "25 перемог України". Книга розповідає про пов’язані з Україною історичні події, що справили найбільший вплив на світову та європейську історію. Читає заслужений артист України Олександр Завальський. Всі дев’ять серій аудіокнижки звучатимуть на Радіо "Культура" щодня з 23 до 31 серпня.

Історії українських музикантів та їх успіхів за кордоном розповідатимуть у програмі "Це класика" 23 серпня о 18:10 та 19:10, а також у програмі "Єврорадіо" 23 і 24 серпня о 13:10. Спецвипуски підготувала музична редакція Радіо Культура. 

24 серпня

До 30-річчя Незалежності України Українське радіо запустило одразу три нових спецпроєкти. Зокрема, у проєкті "До 30-річчя Незалежності України. Історія творення держави" згадують про те, як формувалась система української влади, та розповідають про внесок кожного із Президентів. Нові випуски виходить щовівторка о 14:05. Перші випуски можете прослухати тут.

У спецвипусках програми "Поезія на Радіо "Культура" звучатиме поезія голосами ровесників української незалежності. Декламуватимуть вірші театральний режисер Давид Петросян, оперна співачка Маріанна Цвєтінська, а поети Олена Герасим’юк та Гриць Семенчук читатимуть власну поезію.

Також протягом дня на Радіо "Культура" слухайте спецефіри програми "Це класика". У фокусі: композитори доби Незалежності, постаті сучасних жінок-композиторок та історія створення музичних творів, які стали символами України.

У День незалежності Радіо "Промінь" презентує два нових проєкти. У радіопрограмі "З днем народження,  Україно!", яка виходитиме кожну десяту хвилину з 8:00 до 24:00, ведучі разом із музикантами розмірковуватимуть про незалежність людини і країни. А завдяки проєкту "Твоя радіоісторія" случахі дізнаються не лише про музику, а й про життєві історії українських виконавців та лідерів думок. Проєкт виходитиме щодня протягом півроку з 8:00 до 24:00 на кожній 35 хвилині.

Окрім того, 24 серпня о 19:00 на Радіо "Промінь" вийде спеціальний випуск програми "Година меломана з Олексієм Коганом", присвячений українському джазу.

Спецпроекти Суспільного радіо до Дня Незалежності України

Новини по темі