25–та річниця прийняття Конституції — спецефір на Українському радіо

25–та річниця прийняття Конституції — спецефір на Українському радіо

У понеділок, 28 червня, о 10:35 Українське радіо проведе спеціальний ефір "День Конституції на Українському радіо" та трансляцію урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 25-річчя прийняття Конституції України Верховною Радою Конституції України.

Крім того слухайте інші програми присвячені Дню народження головного документа країни:

О 15.05 Діалоги з творцями Конституції. Як виникали обриси майбутнього конституційного ладу України? Яким був фінал конституційного процесу? Чи потрібно змінювати Конституцію? Говоримо з народним депутатом багатьох скликань, одним із співавторів Конституції України, громадським і політичним діячем Іваном Зайцем.

О 14.40 "Цікава Конституція" - продовження спецпроєкту від команди "Нічної вахти". Кожна з програм максимально просто і зрозуміло розповідає про один із 15-ти розділів Основного Закону України.

О 18.07 "Вечірній формат". 25-у річницю прийняття Конституції України урочисто відзначили в сесійній залі Верховної Ради. Які питання порушували й на чому акцентували увагу учасники засідання?

О 21.10 День Конституції на Українському радіо - інтерв'ю Олександра Мороза, Голови Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках, лідера Соціалістичної партії.