Обирай пісні. Визначай переможця

Радіо Культура святкує 18 років в ефірі

5.01.2021 р., 00:01

5 січня, у вівторок, в ефірі UA: Радіо Культура виходить спецпроєкт до Дня народження третього каналу Суспільного радіо.

Дві серії святкового ефіру проведе ведуча Олена Гусейнова, до неї долучиться продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Темами спецефірів стане культурна солідарність і зв’язок радіо з культурними інституціями. Серед запрошених гостей: працівники Радіо Культури, які брали участь у його створенні, а також очільники найвпливовіших культурних інституцій.

У першій серії спецпроєкту до святкової студії завітають Нелля Даниленко, Анатолій Табаченко, котрі бачили народження Радіо Культури на власні очі. Також до розмови долучаться виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів, програмна директорка BookForum Софія Челяк та генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська

Об 11:10, в другій частині програми, слухачі почують розмову із членом правління Суспільного, відповідального за платформу радіо, Дмитром Хоркіним, а також генеральним директором Українського інституту Володимиром Шейком і начальницею аналітичного відділу Інституту книги Іриною Батуревич. Також планується включення із Харківської філармонії, з будівлі якої 1924 року Українське радіо вперше вийшло в ефір.

"Нам вісімнадцять — ми вже дорослі! І це добра нагода в марафоні зимових свят знайти час і відсвяткувати наші перемоги та здобутки. Мені дуже радісно мати змогу і про нашу радійну історію поговорити, і артикулювати головні здобутки наших партнерів. Адже сьогодні культурні інституції та медіа разом змагаються за увагу аудиторії… Тут доводиться конкурувати навіть із соцмережами. Тому в єдності наша сила. Ми працюємо на одному полі — і наша взаємодія означає більш ефективне поширення української культури", — вважає продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі Радіо Культура — музика від найкращих виконавців країни й світу, художніх колективів Українського радіо, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.

Радіо Культура святкує 18 років в ефірі

Новини по темі