Мобільний додаток

Екс-учасниця Panivalkova анонсувала участь у нацвідборі на Євробачення

12.11.2019 р., 12:08

Ексучасниця "Panivalkova" Iрина Кульшенко зі своїм сольним проектом Kulshenka має намір взяти участь у національному відборі на пісенний конкурс "Євробачення-2020". Про це вона сказала в ефірі Радіо Культура.

"Зараз альбом вже весь записаний, на етапі зведення. Один мужчина сказав мені почекати з виходом альбому до лютого. Я планую йти на "Євробачення". У мене є пісня французькою. Я не знаю, чи "зайде" вона, але я так написала. Тому альбом вийде або на початку грудня або в лютому. Я розумію, що мені треба без бюджету існувати, тому це буде класний піар, якщо я потраплю на "Євробачення", — сказала вона.

Kulshenka каже, що прагне використовувати мікс електронного звучання з живим.

"Мої аранжування, можливо, трішки старомодні. Мені хочеться бути більш молодіжною, але я так не мислю. У мене є пісня "Фатаморгана" з нового альбому. Її я написала під фортепіанко та вокал. Я хотіла там вписати віолончель, литаври, а потім я зрозуміла, що це має бути пісня-сповідь. Фортепіано, вокал і все", — сказала вона.

На цю тему: Люблю сенс та глибину — співачка Ірина Кульшенко випустила новий кліп та готує новий альбом

Кульшенко анонсувала, що її новий альбом не буде депресивним.

"Швидше, це роздуми над своїми проблемами, над своїм внутрішнім "Я". Мене зараз дуже цікавить, хто я, що я для світу, куди я йду, чим я можу допомогти, що я можу зробити. Пісня "Фатаморгана" буде завершальною в альбомі, і там є такі слова "Скільки понищено в світі фортець, хитких, що спиралися на свою віру". Я не кажу, що я є фортецею, але на прикладі себе я хочу показати, щоб люди цінували один одного зараз, бо потім це вже нікому не потрібно", — пояснила співачка.

Iрина Кульшенко також пояснила, чому гурт "Panivalkova", учасницею якого вона була, розпався.

"Тому що ми виросли з цього проекту. Коли тобі 22-23 роки, тебе турбує одне: кохання, розбите серце. Зараз мене турбують інші проблеми. Зараз я пишу пісню про цирк, про експлуатацію тварин. Я не можу назвати себе дуже відомою, але у мене є якісь прихильники, і я можу донести їм свою думку, щоб якась жіночка, яка носить шубу, обирала пуховик з чогось штучного", — розповіла Ірина.

Телеканал СТБ та UA:Суспільне мовлення оголосили про початок національного відбору на Євробачення-2020. Прийом анкет розпочався 16 жовтня і триватиме до 25 грудня. У лютому відбудуться півфінал і фінал нацвідбору.

Фото — facebook.com/kulshenka.official

Екс-учасниця Panivalkova анонсувала участь у нацвідборі на Євробачення

Новини по темі