Мобільний додаток

"Жити заново": у Харкові відбудеться фешн-проєкт для жінок, які зіткнулися з раком грудей

27.10.2019 р., 15:35

Організаторка проєкту "Жити заново" від організації "Творімо добро" Наталія Луценко, блогерка та ведуча майбутнього фешн-показу, яка сама зіштовхнулася з онкозахворюванням молочної залози, Ганна Лисенко та головна фотографиня проєкту Катерина Луцька розповіли, як фешн-проєкт допоможе жінкам, які пережили рак молочної залози, повернутися до нормального життя.

Ведучі:
    • Тетяна Кривоніс

Як розповіла Наталія Луценко, фешн-проєкт має дати жінкам, які заштовхнулися з раком молочної залози поштовх жити, боротися, не падати духом, розкрити їхню красу і жіночність, адже людині у такому стані дуже потрібна підтримка.

"Мене надихнула моя подруга і колега Ганна Лисенко. Для нас це було дуже раптово, коли вона розповіла, щоб з нею трапилася така проблема. Ми дуже переживали за неї, її операцію, але найцікавіше те, що втішали не ми її, а вона нас. Вона казала: "Та нічого, все нормально, ми поборемо!" Я подумала, невже усі жінки так реагують на подібні проблеми на лінії життя та смерті? Я дивилася її ефіри, і думала: якщо вона може так підтримувати дівчат своєю енергією, своєю силою, своїм прикладом, таку людину потрібно показати. Це не приречення, потрібно жити далі", – переконана Наталія Луценко.

Фото: Ганна Лисенко, instagram

Для жінок – учасниць проєкту буде організовано справжнє свято, з ними працюватимуть фахові перукарі та стилісти.

"Це ж буде не просто перевтілення, нафарбували і розбіглися. Це буде казка для цих жінок, у якій візьмуть участь артисти, актори, діджеї, гурт "Корица" з Харкова, Дмитро Габріелян. Також у показі візьме участь Валентина Гладун, яка шиє плаття для дівчат, під кожний стиль. У нас буде три стилі: рок, глем-шик та класичний. Будуть працювати перукарі, стилісти та бодіартщики. Також будуть проведені фотосесії", – зазначає Ганна Лисенко.

Катерина Луцька додає: організатори хочуть нагадати жінкам, що вони красиві і бажані, незважаючи на те, яку страшну хворобу вони пережили.

"Ми хочемо донести, що коли чоловік вас любить, він бачить вас красивою, гарною і сексуальною. Потрібно лише щоб дівчина сама себе любила. Ми часто забуваємо, що ми красиві. І жінкам, яким це потрібно насамперед, потрібно про це нагадувати", – зазначає фотографка.

Фото: breastcancernow

Ганна Лисенко, яка сама лише нещодавно пережила онкологічне захворювання, ділиться емоціями:

"Коли я почула, що в мене рак, була паніка, істерика, я не знала, куди себе дівати. Але зрозуміла, що потрібно брати себе в руки, мене дома чекають діти, чоловік, матуся, і якщо не я, то ніхто їх більше не підтримає. Це як реальна війна: я безпосередньо один-на-один з нею, а вони – глядачі, які не розуміють, що трапилося і що буде далі, – говорить вона. – Тому зараз я знаю: немає зайвої підтримки. Кожне спілкування, показ себе як прикладу уже надає підтримку".

Фото: breastcancernow

Організаторка проєкту Наталія Луценко запрошує взяти участь у проєкті усіх жінок, які коли-небудь зіштовхувалися з раком грудей. Взяти участь зможуть навіть жінки з-поза меж Харкова та області.

"Для нас неважливий вік, неважлива стадія, чи ви вилікувалися, чи ви зараз лікуєтеся. Ми зробимо з вас професійних моделей. Але в підтримку ми запрошуємо усіх. Ми хочемо, щоб кожна жінка, яка коли-небудь зіштовхнулася з раком грудей, почала жити заново", – говорить Наталія Луценко.

Участь у проєкті безкоштовна. Фестиваль відбудеться 19 листопада о 17:00 у арт-клубі "Корова" в Харкові.

Фото: Творімо Добро

"Жити заново": у Харкові відбудеться фешн-проєкт для жінок, які зіткнулися з раком грудей

Новини по темі