Мобільний додаток

Четверо військовослужбовців підірвалися у зоні ООС, двоє загинули

21.07.2019 р., 11:37

У районі населеного пункту Щастя на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійною групою бойовиків, підірвалися два військовослужбовці, які загинули на місці, ще двох військових евакуювали до лікарні.

Про це повідомляє прес-служба операції Об'єднаних сил.

"Сьогодні близько 8:25 години під час висування на спостережний пост взводного опорного пункту в районі населеного пункту Щастя підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника, два військовослужбовці", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок вибуху військові отримали поранення несумісні з життям та померли на місці підриву. 

Крім того, внаслідок вибуху ще двоє військовослужбовців отримали поранення, їх евакуювали до міської лікарні. Стан їх здоров'я є задовільним. 

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Ілюстративне фото — прес-служба ООС

Четверо військовослужбовців підірвалися у зоні ООС, двоє загинули

Новини по темі