Мобільний додаток

5 рис, необхідних для досягнення успіху замолоду – розповідає психолог

15.05.2019 р., 13:04

Якими рисами необхідно володіти для досягнення успіху, в ефірі "ДеньПРО" розповів психолог Володимир Миколенко.

Ведуча:

Марія Сизон

Засновник Фейсбуку Марк Цукерберг заробив свій перший мільярд у 23 роки. Зараз йому 35, і він – на 8-ій позиції у світовому рейтингу Форбс зі статками у 62 мільярди доларів США.

Загалом у світі спостерігається загальна тенденція появи "молодих і талановитих", які стають успішними у досить молодому віці, засновуючи стартапи або займаючись творчістю.

Психолог Володимир Миколенко назвав 5 рис, які вважає ключовими для того, щоб досягти успіху ще молодим.

1. Вміння нестандартно мислити

"Секрет полягає у тому, що молодь вміє нестандартно бачити можливості для розвитку", – пояснює психолог.

2. Відсутність страху перед невдачами

"Також у них немає страху, що щось може не вийти. Старше покоління уже покрите досвідом, якимись невдачами, і ці невдачі накладають якісь обмеження на їхню поведінку. Люди бояться, що щось не вийде", – вважає Володимир Миколенко.

3. Навички роботи з технікою та гаджетами

"Це вміння користуватися різноманітними гаджетами, які, у свою чергу, дозволяють швидко обробляти дуже великі масиви інформації. Це дуже швидке мислення, порівняно зі старшим поколінням. Але це мислення цікаве тим, що воно прив’язане до певних пристроїв", – ділиться психолог.

4. Амбіційність, наявність життєвої мети

"Треба мати певні амбіції, тобто ставити перед собою певні цілі, мріяти і досягати цих цілей і мрій. На жаль чи на щастя, серед молоді багато людей, які позбавлені амбіцій і якихось пріоритетів. З одного боку, це робить їх дуже вільними, розкутими – а з іншого боку, коли у людини нема чіткої системи координат, вона, на жаль, дуже часто нічого і не прагне і живе тільки сьогоднішнім днем. Якщо хочете стати мільйонером – треба поставити перед собою мету і досягати цієї мети", – переконаний експерт.

5. Індивідуальність

"У сучасному світі важливо бути індивідуальністю. Навіть якщо ви не такий спритний чи швидкий, як інші, як індивідуальність ви все одно можете бути цінним для оточення, а відповідно, і бути успішним", – підсумовує Володимир Миколенко.

Раніше психологиня розповіла, як впоратися зі стресами.

Фото pixabay.com

5 рис, необхідних для досягнення успіху замолоду – розповідає психолог

Новини по темі