Мобільний додаток

Штаб ООС: один військовий загинув, ще один — поранений

24.04.2019 р., 08:39

Минулої доби бойовики разів порушили режим припинення вогню, при цьому двічі застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Внаслідок обстрілів один український військовий загинув, ще один — отримав поранення.

Як повідомляє штаб ООС, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворожі збройні формування 7 разів обстріляли позиції Об'єднаних сил в районі села Гнутове, міста Мар’їнка, а також населених пунктів Верхньоторецьке, Богданівка, Чермалик та Піски.

Крім того, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" бойовики двічі обстріляли позиції  українських захисників  поблизу населених пунктів Луганське та Південне.  

Відповідно до даних розвідки, 23 квітня 4 окупантів було знищено, ще 4 — поранено.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото — прес-центр ООС

Штаб ООС: один військовий загинув, ще один — поранений

Новини по темі