Мобільний додаток

Сімох представників російської розвідки затримано за підозрою у вбивстві Максима Шаповала — СБУ

17.04.2019 р., 12:36

Про затримання учасників терористичної групи, яка причетна до вбивства керівника спецпризначенців ГУР Максима Шаповала, повідомив сьогодні на брифінгу голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Він розповів, що сімох осіб, які входили до складу диверсійно-розвідувальної групи спецслужб РФ та пособника злочинців, який допомагав їм з території України, було затримано та заарештовано. Цю ж групу вважають причетними до невдалої спроби вбивства іншого розвідника 4 квітня 2019 року.

"Обидва теракти сплановані, профінансовані, організовані безпосередньо російськими спецслужбами. Це були спільні операції Федеральної служби безпеки РФ та Головного управління Генштабу ЗСУ РФ, більше відомої як військова розвідка Росії", — сказав глава СБУ.

Він повідомив, що керівником російської диверсійної терористичної групи, який безпосередньо закладав вибухівку під авто українського розвідника, виявився громадянин РФ Олексій Комаричев, 1978 року народження, його співучасником був інший громадянин РФ Тимур Дзортов.

Нагадаємо, Максим Шаповал, керівник підрозділу спеціального призначення головного управління розвідки Міноборони України, загинув 27 червня 2017 року у Києві внаслідок вибуху авто.

 

Фото: Espresso TV

Сімох представників російської розвідки затримано за підозрою у вбивстві Максима Шаповала — СБУ

Новини по темі