Мобільний додаток

Петро Порошенко погодився на теледебати на Суспільному – штаб

8.04.2019 р., 20:26

Президент України Петро Порошенко погодився 19 квітня прийти на теледебати на "Суспільному". Про це повідомив на брифінгу спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв,  передає Радіо Свобода.

"Президент візьме участь у дебатах 19 квітня, тому що цього вимагає закон. У законі не написано приходити на стадіон. У нормі закону написано, що передбачена участь у дебатах на Суспільному телебаченні… Не виключено, що Порошенко зможе прийти 19 квітня і на НСК "Олімпійський", але лише у тому разі, якщо він матиме вільний від виконання своїх обов'язків час", – зазначив Медведєв.

Він додав, що пропозиція Порошенка провести перші дебати з його опонентом Володимиром Зеленським 14 квітня на "Олімпійському", залишається в силі, та це не скасовує потреби в дебатах 19-го. 

Читайте також: Дискусія на НСК "Олімпійський" — це політичне шоу і виборча агітація кожного з кандидатів — Євген Бистрицький

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що чекає на опонента на "Олімпійському" 14 квітня, у неділю. Володимир Зеленський заявив, що чекатиме на Порошенка 19 квітня, щоправда, планує дебатувати не на Суспільному, а на стадіоні.

 

Фото: GlobalSib

Петро Порошенко погодився на теледебати на Суспільному – штаб

Новини по темі