ДругаРіка

Суд заарештував $300 тисяч на рахунку Насірова у Великобританії

14.02.2019 р., 17:55

Шевченківський районний суду міста Києва арештував майже 300 тисяч доларів США, що перебували на британських рахунках колишнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Про це повідомляє прес-служба Спеціальної антикорупційної прокуратури, яка подавала клопотання до суду про арешт коштів.

"Екс-голова ДФС щонайменше упродовж 3 років мав у розпорядженні кошти у сумі 297730 доларів США на рахунку у фінансовій установі на території Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Проте ці гроші не відображались у жодній з декларацій обвинуваченого під час його перебування на посадах державного службовця, за винятком декларації кандидата в Президенти України, поданої одразу ж після інформування обвинуваченого про виявлення цих коштів правоохоронними органами", — зазначає САП.

Крім того, суд додатково розглянув та відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту про скасування обов’язків, покладених на обвинуваченого. Наступне засідання призначено на 4 березня 2019 року.

Нагадаємо, суд розглядає справу Насірова по суті з листопада 2017 року. Сторона захисту виступила з клопотанням озвучити обвинувальний акт, прокурори досі зачитують документ, який налічує понад 700 сторінок. На даний час в суді зачитали 435 сторінок обвинувального акта.

Екс-керівника ДФС Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. За версією слідства, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на близько 2 мільярди гривень. Насіров ці  звинувачення відкидає.

Новини по темі