Мобільний додаток

Запобіжний захід Мангеру у справі Гандзюк: суд оголосив перерву

12.02.2019 р., 14:21

Шевченківський районний суд міста Києва оголосив перерву у засіданні щодо обрання запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

За словами журналістів, суд оголосив перерву, щоб адвокати доознайомилися з матеріалами справи.

"Складність полягає у тому, що матеріали справи — це два томи, понад 500 сторінок, які містять багато фактичного матеріалу, який потрібно аналізувати і порівнювати. Матеріали отримали вчора", — сказав адвокат підозрюваного Дмитро Ільченко.

За інформацією Суспільного, Мангер приїхав до суду близько полудня. Він також прокоментував оголошену йому підозру.

"Це чисто політичне замовлення. Все інше я буду казати в суді, буду відстоювати свою думку і те, що я заявляв — я буду відстоювати в суді, це моя офіційна позиція", — сказав Мангер.

Генеральна прокуратура оголосила йому про підозру в організації вбивства активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. Мангер в коментарі ЗМІ заявив про готовність співпрацювати зі слідством, раніше звинувачення у зв'язку з справою Гандзюк він відкидав і називав "безпідставними і голослівними".

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва 4 листопада 2018 року померла радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк.

Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію для контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів.

28 січня під час засідання ТСК батько херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його доньки Катерини Гандзюк співпрацював з партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером та членом партії "Блок Петра Порошенка" Андрієм Гордєєвим.

Запобіжний захід Мангеру у справі Гандзюк: суд оголосив перерву

Новини по темі