Обирай пісні. Визначай переможця

Протести у Єревані продовжуються

20.04.2018 р., 11:11

20 квітня у Єревані сотні активістів опозиційного руху, що виступає проти прем'єрства Сержа Саргсяна, знову вийшли на вулиці для перекриття руху транспорту.

Про це повідомляє Радіо Азатутюн, пише Главком.

Напередодні опозиційний депутат Нікол Пашинян, які очолює рух, закликав продовжити акції громадянської непокори. Він, зокрема, попросив водіїв вантажівок перекривати дороги.

У п’ятницю поліція продовжила затримання протестувальників. Так з площі Республіки поліцейські піддали приводу в поліцію одного з лідерів руху "Відкинь Сержа" Давида Санасаряна і ще кілька активістів.

Відзначається, що пізно вночі стало відомо, що напередодні суд загальної юрисдикції єреванських адміністративних округів Аван і Нор Норк задовольнив клопотання слідчого і на два місяці заарештував громадського активіста Тиграна Мазманяна. Активісту було пред'явлено обвинувачення за частиною 2 статті 225 Кримінального кодексу Республіки Вірменія ("Організація масових заворушень"). Йому загрожує тюремне ув'язнення терміном від трьох до восьми років. Адвокат Мазманяна заявив, що постанова суду є незаконною.

Нагадаємо, 17 квітня парламент Вірменії схвалив кандидатуру лідера правлячої Республіканської партії Сержа Саргсяна на посаду прем'єр-міністра республіки, незважаючи на багатотисячні акції протесту в країні.  

Демонстранти перекривали вулиці Єревана, протестуючи проти обрання Саргсяна прем’єром, який з 2008 по 2018 роки обіймав посаду президента Вірменії.

Відбулися сутички з правоохоронцями. 16 квітня в Єревані через зіткнення демонстрантів з поліцією госпіталізували 46 людей, 6 з них – правоохоронці. 17 квітня близько 30 учасників протестного руху були доставлені у відділення поліції.

18 квітня демонстранти відновили вуличні протести. Поліція затримала 84 учасників протестних акцій.

Протести у Єревані продовжуються

Новини по темі