Мобільний додаток

У телецентрі "Олівець" працюватиме фан-зона зимових Паралімпійських ігор-2018

8.03.2018 р., 11:08

10 березня у телецентрі "Олівець" у холі Суспільного мовлення розпочне роботу фан-зона зимових Паралімпійських ігор 2018 з трансляціями та ігровими майданчиками.

Вже на початку березня фан-зона зимових Паралімпійських Ігор-2018 розпочне свою роботу у будівлі телецентру "Олівець" на вул. Мельникова, 42, передає espreso.tv.

Хол телецентру обладнують для доступності, тож зону зможуть відвідати абсолютно всі. Головною метою створення такого майданчика є найповніше висвітлення ігор та вболівання за наших спортсменів. На нас чекають трансляції з Республіки Корея зі всіх видів спорту, зустрічі з чемпіонами, 15 майстер-класів, виставки творчості 8 художників, ігрові майданчики від ГК “Інтер Атлетика”, на яких зможуть погратись і діти з інвалідністю, інтерактивна зона музею в темряві "Третя після опівночі", де відвідувачів чекатимуть інсталяції з експонатами, експерименти в масці та з тростиною.

Цікаво також те, що на  майстер-класах вчитимуть розмовляти різними мовами — від корейської - до мови жестів та шрифта Брайля. Для більш вибагливих відвідувачів облаштовується виставка про історію ігор, місце України в них, кількість медалей та про те, як телебачення висвітлює події такого масштабу.

Нагадаємо, що Зимові Паралімпійські ігри — це міжнародні спортивні зимові змагання для спортсменів з інвалідністю. Вони проводяться з 1976 року. З 1994 року в зимових Паралімпійських іграх бере участь збірна України та наразі займає 4 місце у світі за кількістю медалей.

Цьогоріч зимові Паралімпійські ігри проводяться у місті Пхьончхан у Південній Кореї. У них візмуть участь 30 українських спортсменів, 10 з яких — спортсмени-лідери, які супроводжують незрячих спортсменів та спортсменів з порушенням зору на трасі під час змагань. 19 українських спортсменів представлятимуть команду у лижних гонках та біатлоні, 1 спортсмен — у сноуборді.

Запрошуємо до нашої фан-зони на Мельникова, 42, з 10 по 18 березня включно, з 10:00 до 20:00 вболівати за нашу збірну! Вхід для всіх — вільний.

У телецентрі "Олівець" працюватиме фан-зона зимових Паралімпійських ігор-2018

Новини по темі