Мобільний додаток

У Києві почали зносити МАФи на Майдані Незалежності

13.02.2018 р., 16:17

У Києві почали зносити МАФи, котрі незаконно розташовані у підземних переходах біля станції метро Майдан Незалежності.

Про це повідомляє Громадське.

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення КМДА, ухвалене у зв'язку із закінченням терміну оренди та інвестдоговору.

Директор комунального підприємства "Київблагоустрій" Андрій Андрєєв повідомив, що власники МАФів мали дозвіл на користування ними лише на 5 років. У 2017 році, за його словами, дія дозвільних документів закінчилась і власники мали самостійно прибрати споруди.

"Інвестор цього не зробив. Друга частина конструкції мала договори оренди твердої поверхні. Департамент комунальної власності подав в суд, виграв його і тим самим розірвав договір оренди. Зараз ми проводимо демонтаж і з 1-го березня почнеться капітальний ремонт цього підземного пішоходного переходу", — повідомив Андрєєв.

Усі демонтовані конструкції, за словами Андрєєва, направлять на штраф-майданчик.

Водночас начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля зазначив, що під час демонтажу рух підземних переходом буде частково обмежено, це триватиме близько двох днів.

"Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, бо почався демонтаж, а в переході багато людей. Будемо потроху перенаправляти людей", — заявив Зозуля.

Дехто з власників та працівників кіосків лише почали збирати речі, знесення МАФів засуджують.

Новини по темі