Мобільний додаток

У четвер законопроект про реінтеграцію Донбасу Рада не розглядатиме (аудіо)

15.11.2017 р., 19:33

Про це після засідання парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони повідомив його секретар – народний депутат від фракції БПП Іван Вінник.

Про це після засідання парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони повідомив його секретар – народний депутат від фракції БПП Іван Вінник. За його словами, комітет узгодив поправки до десяти з одинадцяти статей законопроекту, внесені парламентаріями до другого читання. Однак робоча група отримала доручення доопрацювати статтю десяту цього документа. А тому, найімовірніше, у другому читанні законопроект буде винесений у сесійну залу вже на наступному пленарному тижні, тобто на початку грудня, повідомив Іван Вінник.

Прослухати

У тексті законопроекту про реінтеграцію Донбасу буде норма, яка зобов’язує країну-окупанта нести повну відповідальність за захоплені нею території, в тому числі, за дотримання на них усіх прав і свобод громадян. Однак, як повідомив в ексклюзивному інтерв’ю "Українському радіо" представник фракції "Батьківщина" Олексій Рябчин, законопроект містить чимало інших положень, які можуть порушувати права людини і через які у майбутньому може мати проблеми й Україна.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо! 

У четвер законопроект про реінтеграцію Донбасу Рада не розглядатиме (аудіо)

Новини по темі