Мобільний додаток

На Луганщині знімають фільм за романом Сергія Жадана "Ворошиловград" (Аудіо)

2.08.2017 р., 17:22

На Луганщині розпочалися зйомки фільму за романом Сергія Жадана "Ворошиловград". Упродовж місяця знімальна група працюватиме в Старобільську та інших населених пунктах, аби відтворити дух роману. Бюджет стрічки перевищує мільйон євро. Половину з цієї суми надасть Державне агентство з питань кіно.

Початок зйомок бачив наш кореспондент Олексій Виноградов:

"Першим знімальним майданчиком на Луганщині став старенький "Ікарус", який курсував по дорозі зі Сватово на Старобільськ. Саме на такому автобусі головний герой роману - Герман повертався з Харкова до рідного міста в Луганській області, де і відбуваються головні події роману. Проводити  зйомки саме на Луганщині вирішили для того, щоб зробити фільм максимально достовірним. За словами головного продюсера Володимира Яценка, Сергій Жадан в романі описував місця, які реально існують.

Бюджет фільму - понад мільйон євро. На 50% роботу профінансує державне агентство з питань кіно. Проводить зйомки українська знімальна група, а беруть участь в них українські актори. Одну з другорядних ролей повинен зіграти і сам автор роману Сергій Жадан. Але що це за роль, головний режисер Ярослав Лодигін розповідати не став.

На Луганщині зйомки триватимуть до кінця серпня. А повністю готовий фільм глядачі зможуть побачити восени наступного року".

Олексій Виноградов. Луганщина. Для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

На Луганщині знімають фільм за романом Сергія Жадана "Ворошиловград" (Аудіо)

Новини по темі