Мобільний додаток

Ведучі Українського радіо отримали відзнаки РНБО

5.09.2016 р., 17:35

Секретар Ради національної безпеки та оборони  України Олександр Турчинов вручив представникам українських ЗМІ відзнаки РНБО за протидію інформаційній агресії РФ.

У вітальному слові секретар РНБО, зокрема, зазначив, що сучасна Росія успадкувала від Радянського Союзу широкий арсенал ведення інформаційних війн, і останнім часом цей арсенал був серйозно вдосконалений. О.Турчинов також додав, що український досвід свідчить про відпрацьовану Росією формулу - «спочатку приходять російські ЗМІ, потім приходять російські танки».

«У нас є герої інформаційного фронту, які професійно протидіють інформаційній агресії Російської Федерації. Головною зброєю в інформаційній війні з Росією є правда», - сказав Олександр Турчинов, подякувавши журналістам за роботу.

Відзнаки РНБО України отримали представники телеканалів ICTV, «1+1» та «5 каналу». 

Серед нагороджених – одразу двоє представниць Українського радіо. Ніна Жежера отримала почесну відзнаку РНБО за програму для військовослужбовців «Польова пошта», яка вже кілька десятиліть виходить в ефір Українського радіо й нині щодня передає слова підтримки українським воякам. А Євгенія Калайда – за програму «Настоящее время», яка транслюється на окуповані території Криму та Донбасу та Росію.

Новини по темі