Ivan NAVI: Я б хотів повернутися в той час, коли ми познайомилися з моєю дружиною і відчували "метелики в животі"

Ivan NAVI: Я б хотів повернутися в той час, коли ми познайомилися з моєю дружиною і відчували "метелики в животі"

Співак Ivan NAVI з'явився в українському шоубізнесі у 2011 році, однак відомим його ім'я стало у 2013-му, коли виконавець брав участь у популярному вокальному талант-шоу. Відтоді співак почав активно виступати й  перемагати в багатьох музичних преміях. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україні артист намагається бути корисним для українських захисників: бере участь у благодійних ініціативах і долучається до зборів на потреби армії. А днями Ivan NAVI презентував романтичну пісню "Викинути тебе з голови" — історію  про випадкове знайомство та вир емоцій, у які поринули двоє закоханих.

В ефірі шоу "Вікенд нової музики" Ivan NAVI розповів ведучій Ксенії Івась про створення пісні "Викинути тебе з голови", поділився романтичною історією знайомства з дружиною та пригадав приємні спогади, які роками гріють його душу.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Ivan NAVI

Я тішуся, що дружина під час знайомства не знала, хто я такий і полюбила мене за мій внутрішній світ

Іване, в тебе вийшла новинка, що називається "Викинути тебе з голови". Якщо хтось вперше прочитає цю назву, він може напружитися й злякатися, чи все добре у твоєму житті. Нам за тебе хвилюватися?

Ні, хвилюватися не треба. Потрібно просто послухати повністю пісню і тоді ви зрозумієте увесь її сенс. Насправді вона про кохання з першого погляду. Іноді буває, ти зустрічаєш людину і починаєш постійно про неї думати. Ця пісня 7 років лежала у моєму архіві, а зараз я прочитав її текст і зрозумів, що він дуже співзвучний з моєю життєвою історією, тому що я зі своєю дружиною познайомився в новорічну ніч на виступі. Вона була присутня в залі, але поняття не мала хто такий Ivan NAVI, можливо одну-дві пісні знала, але за це я її ще більше полюбив. Тому що колись на запитання про моє ставлення до стосунків із шанувальницями, я завжди казав, що тут важливо мати розуміння, чи люди люблять тебе за те, що ти  Ivan NAVI — артист, виступаєш на сцені, гастролюєш, чи тебе полюбили за твою особистість, який ти є, —  не  Ivan NAVI, а Іван Сяркевич, яким я є у житті. Я тішуся, що дружина під час знайомства не знала, хто я такий і полюбила мене за мій внутрішній світ. 

Пісня чекала свого часу 7 років. Чи змінював ти щось у ній протягом цього часу?

Змінювався другий куплет пісні. Її написала Ольга Кутиніна, яка також була авторкою пісні "Такі молоді". А по саунду я хотів у цій пісні якихось ретро-мотивів і я їх використав. Загалом за ці 7 років я внутрішньо змінився. Раніше я більше таким шибайголовою був, а коли у тебе з'являється сім'я, дитина, ти першочергово починаєш думати про них, а не про кар'єру. Бо раніше у мене сім'я і кар'єра були на одному рівні, а зараз я розумію, що для мене на першому місці тепер сім'я. Тим більше у такий непростий час живемо, що потрібно цінувати кожен момент, прожитий з ними: бачити як росте твоя дитина і розвивається. Тому я щасливий батько і щасливий артист. Найбільше, чого я хочу, — щоб Україна перемогла, закінчилася війна і люди, які зараз за кордоном і, можливо, втратили свої сім'ї,  поверталися в Україну.

Чи не було в тебе остраху, що співати про кохання не на часі?

Від початку повномасштабного вторгнення у мене було питання, чи взагалі це актуально і кому воно потрібно? Це неможливо порівнювати з тим, що роблять наші воїни, але зі свого боку я намагаюся максимально долучатися: ми збираємо донати для різноманітних бригад, здебільшого це 80-та наша Львівська бригада, тому що у мене багато рідних і знайомих там служать. Кожен має робити все для того, щоб наближати нашу перемогу. 

Раніше я будував плани на 5-10 років уперед, а зараз загадую максимум на пів року 

У пісні ти співаєш : "викинути тебе з голови", а є щось таке, що ти хотів би забути?

Я б хотів викинути з голови дзвінок моєї сестри о сьомій ранку, коли вона подзвонила і сказала, що наш дідусь згорів. Під час пожежі згоріла хата і він загинув у ній. Мені було 16 чи 17 років і мій світ тоді перевернувся. Кажуть, що час лікує, але він не стільки лікує, як притуплює певні емоції. От саме цей дзвінок я би хотів викинути з голови, а загалом у мене прекрасне життя, я люблю його кожну мить: і позитивну, і негативну, тому що це все — певний досвід і ти розумієш, що навіть ця ситуація з дідусем дала розуміння того, що після темної смуги обов'язково з'являється світла.

А як ти ставишся до минулого? Тобі важливо все зберігати у файлах пам'яті, чи можеш щось легко викинути й забути?

Я зараз почав цікавитися стоїцизмом і в ньому йдеться про те, що не важливо, що було в минулому і що буде в майбутньому, треба жити теперішнім. І щось в тому є, бо якщо жити минулим, ні до чого хорошого це не призведе. З минулого можна пригадати якісь моменти, щоб більше їх не повторювати, а думати за майбутнє в цей час немає сенсу. Раніше я будував плани на 5-10 років уперед, а зараз загадую максимум на пів року вперед. Наприклад, випустити альбом, записати дует чи спланувати щось із сім'єю. Наразі мені цього достатньо, головне, щоб закінчилася війна й Україна перемогла — це єдине моє бажання.

Як ти вважаєш, люди прагнуть забувати лише негативні моменти свого життя?

Думаю, здебільшого — так. Я не розумію, навіщо забувати позитивні моменти життя. В мене їх було дуже багато і я майже все пам'ятаю: безтурботні часи, коли в один із перших приїздів у Київ я святкував свій День народження з незнайомими мені людьми на набережній Оболоні; кастинги та невдачі, які мене на них спіткали, — такі моменти запам'ятовуються.

А чи були моменти, коли хотілося стерти собі пам’ять, щоб знову пережити щось прекрасне як вперше?

Я б стер собі пам’ять, щоб повернутися в той час, коли ми познайомилися з моєю дружиною й відчували "метелики в животі". Я би хотів знову пережити ці відчуття. Хоча мій тесть якось мені сказав дуже гарну фразу: "Ви мусите робити все заради того, щоб іскра у ваших очах нікуди не зникла". Її потрібно постійно підживлювати емоціями, цікавими поїздками — будь-чим, що дає бажання жити й розвиватися.

 

Редакторка текстової версії — Олена Кірста

Відеоверсії ексклюзивних інтерв'ю з артистами дивіться на офіційному YouTube-каналі Радіо Промінь

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми. 

Останні новини
Українські премʼєри 15-22 листопада: Zwyntar, Паліндром, Діти Інженерів, The Unsleeping, Sasha Boole
Українські премʼєри 15-22 листопада: Zwyntar, Паліндром, Діти Інженерів, The Unsleeping, Sasha Boole
Тримати в серці місце для любові: Positiff  представив сингл "Діаманти"
Тримати в серці місце для любові: Positiff представив сингл "Діаманти"
У нинішній редакції бюджету-2025 соціальні виплати та зарплати військовослужбовців заморожені ― Гончаренко
У нинішній редакції бюджету-2025 соціальні виплати та зарплати військовослужбовців заморожені ― Гончаренко
"Найважливішими є ті зміни, які відбувалися тоді в свідомості українців", – історик Зінченко про Помаранчеву революцію
"Найважливішими є ті зміни, які відбувалися тоді в свідомості українців", – історик Зінченко про Помаранчеву революцію
Будівництво атомних енергоблоків не на часі. Потрібно зосередитися на децентралізованій генерації – Дяченко
Будівництво атомних енергоблоків не на часі. Потрібно зосередитися на децентралізованій генерації – Дяченко
Новини по темі
Українські премʼєри 15-22 листопада: Zwyntar, Паліндром, Діти Інженерів, The Unsleeping, Sasha Boole
Тримати в серці місце для любові: Positiff представив сингл "Діаманти"
"Ми робимо соціальну підтримку доступнішою" – Кошеленко про цифровізацію соцсфери
Стрибки між стилями та емоціями: The Unsleeping випустив альбом "Справжній бедрум панк"
Промінь рекомендує: VOL'DEMAR із треком "Без зайвих слів..."