Не соромитися своїх почуттів: Brykulets та Wellboy представили пісню "Перший крок"

Не соромитися своїх почуттів: Brykulets та Wellboy представили пісню "Перший крок"

Brykulets та Wellboy представили нову пісню "Перший крок", яка за своїми словами є закликом до відкритості у стосунках. 

"Цією піснею ми б хотіли донести до людей те, що варто йти дорогою своїх почуттів, ні в якому разі не боятися робити кроки в сторону любові", — зазначив Brykulets.

Кліп на пісню "Перший крок" демонструє іронічний погляд на роль грошей у нашому житті, демонструючи, що справжні цінності лежать далеко за межами матеріальних благ. 

0:00 0:00
10
1x

Фото:  Пресслужба Brykulets & Wellboy

"У Києві я мешкаю менше двох років, але з Антоном Вельбоєм ми подружилися одразу, ну і бажання щось зробити разом у нас виникло, мабуть, в той самий період. Але не одразу ми відчули ту саму пісню, тож робота просувалася досить повільно, було бажання створити щось дійсно з правильним посилом, щось, що йде от саме з наших душ. Мабуть, з божою поміччю ми зупинились саме на цій пісні. "Перший крок" — це про відкритість до любові, це для людей, які соромляться показувати свої почуття. Цією піснею ми б хотіли донести до людей те, що варто йти дорогою своїх почуттів, ні в якому разі не боятись робити кроки в сторону любові, тільки цей шлях є дійсно вірним, на нашу думку. Також ми зняли відеороботу на цю пісню, досить смішна та іронічна робота, яка доносить до глядача думку про те, що не завжди велика кількість грошей робить нас кращими, ніж ми є без них. І також запрошую вас на свої майбутні концерти: 25 травня — Полтава, 8 червня — Суми, 9 червня — Дніпро", — розповів Brykulets Іван Іщенко в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

"З Іваном ми познайомилися давно, ми з ним зустрілися на студії, яка нас об'єднала. Це студія Plan, лейбл Plan, який випускає дуже багато якісної україномовної музики. І от ми були знайомі, зустрічались на студії, але якось спільного нічого не виходило записати, це були зазвичай жартівливі пісні і далі демок вони не заходили. І ось нарешті ми зібралися і написали пісню "Перший крок". Ми її виносили, придумали. Дякую величезне Івану, що придумав концепцію звуків в цій пісні, зіграли чудові музиканти, вийшла дійсно жива дуже крута пісня. Звучання, яке дещо не притаманне мені. Воно від комерції ближче до творчості, але звучання цікаве і мені подобається, як ми з Іваном сплелися у цьому тандемі і що ми зробили", — розповів Wellboy в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у квітні Brykulets презентував сингл "Лебідонько".

Також читайте інтервʼю Wellboy та Parfeniuk: "Мовчання може призвести до фатальних наслідків".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.