Стосунки можуть руйнувати: Анна Трінчер видала сингл "Бар за баром"

Стосунки можуть руйнувати: Анна Трінчер видала сингл "Бар за баром"

Анна Трінчер випустила новий сингл "Бар за баром", в якому відкривається через призму особистих переживань і пошуку внутрішньої сили. Пісня стала метафорою бажання забути реальність і знайти втіху у веселощах з друзями після болісного розриву стосунків. 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Анни Трінчер

"Пісня "Бар за баром" – це насправді метафора, це такий стан, коли ти хочеш просто втекти з реального життя в щось, що може максимально тебе відволікти від такого стану безжиттєдіяльності, наче життя трішки покинуло тебе зсередини. "Бар за баром" – це про розмову з подругами, з друзями, про алкоголь, про якісь отакі відриви максимальні від реальності, щоб просто хоч трішки повернути себе в життя і відчути себе живим. Тому що насправді стосунки дійсно можуть зруйнувати людину. Для мене пісня "Бар за баром" – це той мій момент інтимний, коли я хочу включити цю пісню в авто і їхати по трасі і просто горлопанити на всі голосові зв'язки цю пісню задля того, щоб вона відчулась, як терапія, наче в цей момент я беру і б'ю посуд з цими емоціями з цим болем, щоб вона виходила з мене. І я бажаю всім дівчатам використовувати цю пісню, як терапію, вмикати її в машині, співати так, ніби вас ніхто не чує і проживати весь біль, не стидаючись, дозволяючи собі проявляти все, що болить всередині. Бо ви маєте на це право і дійсно стосунки можуть призвести до такого ганебного поганого стану. Тому пам'ятайте, дівчата, що ви у себе є і тільки ви можете вивести себе. Вперед, робіть це усіма підручними засобами. Пісня "Бар за баром" – супер, розмова з подружками – супер, терапія – супер. Трішечки якихось вечірок, якщо так бажає ваша  душа – будь ласка, поплакати – будь ласка, покричати – будь ласка. Дайте собі прожити цей етап", — розповіла Анна Трінчер в ефірі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.