Шум: колишня вокалістка The Feels видала сингл сольного проєкту Lipatova

Шум: колишня вокалістка The Feels видала сингл сольного проєкту Lipatova

Колишня вокалістка гурту The Feels, Lipatova випустила свій перший сольний сингл під назвою "Шум". Цей реліз символізує для артистки не просто новий музичний етап, а початок найважливішого проєкту в її житті. "Ухвалювати рішення щось змінювати і рухатись за власними бажаннями важко, брати відповідальність за власне щастя важко, особливо під час війни, особливо, коли ти молодий, навіть якщо у тебе є на це ресурс", — поділилася Lipatova.


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Lipatova

"Пісня "Шум". Для мене це не просто реліз, а запуск найважливішого проєкту у моєму житті. Можливо так пафосно звучить, але я музикантка і це мій сольний проєкт за довгий час перебування у гурті – а це майже 8 років. І звички ділити усе порівну я вирішила змінити на повну відповідальність і залежність від себе. Ну і не без того, що, таким чином, набагато зручніше висловлювати власні ідеї і смакові уподобання у музиці. Часто повторюється фраза "Я згасаю". Як не дивно, у своїх треках я часто говорю про вигорання і втому, оскільки це достатньо перманентне явище в моєму житті. І хоча в мене була діагностована депресія і я знаю, як це бути постійно не в ресурсі, але "Шум" не зовсім про діагноз, а скоріше про життя, яке утворюється навколо нього, навіть коли ти вилікувалась. Я думаю, що це знайомо всім без винятку, навіть і без депресії. Ухвалювати рішення щось змінювати і рухатись за власними бажаннями важко, брати відповідальність за власне щастя важко, особливо під час війни, особливо, коли ти молодий, навіть якщо у тебе є на це ресурс. Отут важливо про ресурс, бо, коли в мене була депресія, я, наприклад, не могла просто встати з ліжка і не виходила днями на вулицю. Але коли я вилікувалась і цей ресурс з'явився, маленький хриплий голос критика і демотиватора всередині нікуди не зник і через те, що він повторює одні й ті самі речі тобі починає здаватися, що це правда. Сам "Шум" – це метафора на світ навколо, який без твого втручання змінюється і змушує тебе під нього адаптуватися. І, звичайно, що зі всім цим набором подразників дуже важко виокремити саме те, чого ти хочеш і де там ти в цьому всьому шумі. Цей трек у стилі індірок, інді-поп і взагалі зараз я хочу рухатись в напрямку більш попсового звучання. Як не дивно, але я люблю дуже попмузику, я люблю танцювальну музику, веселу музику і давно хотіла себе в ній спробувати. Зараз ми пишемо музику у мене вдома, підготували матеріалу на якийсь час вперед. Ми – це я і мій друг, продюсер Артем, який до того, що дуже талановитий аранжувальник, ще й береться реалізовувати мої побажання і бачення, за що я йому дуже вдячна. Наприкінці хочу вас попросити знайти мене в Instagram за ніком Аня Ліпатова і задонатити на екскаватор. Та й, в принципі, підписуйтесь і слідкуйте, щоб не губитись", — розповіла Lipatova в ефірі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.