Від тривалого кохання до спонтанного роману: The Curtly та Marcel Garson видали сингл "Тобі личить"

Від тривалого кохання до спонтанного роману: The Curtly та Marcel Garson видали сингл "Тобі личить"

The Curtly та Marcel Garson спільно видали сингл "Тобі личить". 

Як розповів в ефірі Радіо Промінь The Curtly, пісня, яка розпочалася ще в листопаді як роздуми про стабільність і красу тривалих стосунків, з часом трансформувалася в історію про спонтанне відчуття раптової закоханості. 


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Сергій Галушка, Радіо Промінь 

"Пісню "Тобі личить" я писав ще в листопаді і дописував в березні, тому настрої і сенси дуже сильно змінилися. І для мене це нормально висловлювати свої якісь почуття і думки, які є актуальними. Коли в листопаді я писав той приспів, він мав би мати продовження в куплетах, які мали більше розкривати якось цей приспів з тієї сторони, що персонаж, який спостерігає за обличчям, яке спить і насолоджується красою в моменті – він давно закоханий. Він в міцних і прекрасних стосунках, які надихають його, надають йому крила. Але куплети я дописував вже в березні і мої внутрішні відчуття підказали мені, що ні – я не хочу про це писати, для мене це не є вже актуальним і я хочу написати історію, яка є спонтанною, бурхливою закоханістю в моменті, навіть бумом почуттів. Тож ця пісня про спонтанний роман, вона є, як на мене, романтичною і приємною, а меседжі, які в ній присутні, то це, мабуть, насолоджуватись тим і тими, хто тебе оточує, звертати увагу на якісь дрібні і не дрібні речі навколо себе, закарбовувати їх у своїй пам'яті. Бо пам'ять, знання, досвід – це все, що є найцінніше, мабуть, у людини, життя того не так багато і насолоджуватися тою красою навколо тебе потрібно. Тож звертайте увагу на те або тих, хто вас оточує, надихайтесь цим, любіть, творіть і посміхайтесь", — розповів The Curtly в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у лютому The Curly та Marcel Garson видали сингл "Це про любов".

Також читайте інтервʼю The Curly: "Ми ігноруємо тренди, бо робимо все від серця".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.