"Дощ іде, але сонце світить": Blooms Corda презентує новий альбом

"Дощ іде, але сонце світить": Blooms Corda презентує новий альбом

Гурт Blooms Corda випустив свій п'ятий студійний альбом "Дощ іде, але сонце світить", який знаменує новий творчий етап колективу. Альбом включає 11 контрастних композицій, які засвідчують еволюцію звучання гурту. "Альбом вийшов доволі контрастним із тим, що ми робили до цього, адже щоразу ми намагаємося трошки відходити в бік і кожен наступний альбом робити дещо іншим", – поділився фронтмен Данило Галико. Концертна презентація альбому відбудеться 15 травня в клубі Bel Etage у Києві.


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Blooms Corda 

""Дощ іде, але сонце світить" – це вже п'ятий повноформатний альбом гурту, він записувався приблизно протягом останніх двох років, до нього увійшло 11 композицій. Вони дуже контрастні між собою та й загалом весь альбом вийшов доволі контрастним із тим, що ми робили до цього, адже щоразу ми намагаємося трошки відходити в бік і кожен наступний альбом робити дещо іншим. Цей альбом став дещо непередбачуваним і для мене самого, адже, коли ми його записували, я тримав в голові певний список пісень, який хотів записати. Однак під час запису цього альбому почали з'являтися нові пісні і деякі з тих пісень, які я хотів записати, я так і не зміг записати. Сподіваюсь, що вони увійдуть в наступний альбом, тому що вже є ідеї, вже є якісь напрацювання, які ми не встигли доробити в цьому. Також додам, що за гуртом Blooms Corda склалася така, свого роду, традиція, коли кожен альбом позначений якимось кольором: наприклад, найперший альбом Blooms Corda червоного кольору, другий – зеленого, і так далі. І ось цей новий альбом має синій колір. Отже, слухайте наш новий альбом "Дощ іде, але сонце світить" і приходьте на концерт-презентацію цього альбому, яка відбудеться 15 травня в клубі Bel Etage у Києві", — розповів фронтмен гурту Blooms Corda Данило Галико в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у листопаді Blooms Corda видали пісню-нагадування про війну.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.