Світ заплетений нитками української любові: Brykulets презентував сингл "Лебідонько"

Світ заплетений нитками української любові: Brykulets презентував сингл "Лебідонько"

Brykulets випустив сингл "Лебідонько" — пісня про безмежне кохання у часи безмежного болю. "Десь півроку я виношував в собі цю поезію, "Лебідонька" приходила до мене і вдень, і вночі, я жив з нею, я жив нею, я хотів, щоб ця пісня була моєю найкращою піснею" — поділився артист під час радіошоу "Селекція". Brykulets також проанонсував майбутню колаборацію з Wellboy.


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба  Brykulets 

"Пісня "Лебідонько" про важливе і тяжке кохання, це пісня про кохання саме в наш час. Я просто хочу, щоб вона допомогла людям зберегти любов, щоб всі любові дожили до кращих часів. Десь півроку я виношував в собі цю поезію, "Лебідонька" приходила до мене і вдень, і вночі, я жив з нею, я жив нею, я хотів, щоб ця пісня була моєю найкращою піснею. Образ лебідоньки, яка тікає від холоду, зі сльозами на очах лишаючи свого коханого до весни, в очікуванні тепла і часів, коли лід розтане та пустить вже нарешті його з нею. Це саме те, що люди відчувають все частіше і частіше, це саме те, що я помічаю щодень і не по разу. Купа історій, наповнених безмежним коханням і водночас безмежним болем. Хай жодна історія не зломиться, хай весь світ буде заплетений нитками української любові – це пісня саме про це. Це пісня зараз про кожного, хто любить. Про свої майбутні плани: у нас у травні вийде спільна пісня з Wellboy. Та запрошую всіх на майбутні концерти: Київ, Львів, Дніпро", — розповів Brykulets в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у березні Brykulets видав сингл "Любима".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.