Кохання зупиняє час: Golubenko представив сингл "Торкнися моїх губ"

Кохання зупиняє час: Golubenko представив сингл "Торкнися моїх губ"

Golubenko випустив трек "Торкнися моїх губ", що став кульмінацією року наполегливої праці. Ця пісня, як стверджує артист, має найчіпкіший приспів та відображає моменти першого кохання.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Лілія Лилик, Радіо Промінь

"Пісня "Торкнися моїх губ" напевно, б'є всі мої рекорди по часу її створення, вона, загалом, писалася близько року і це все заради того, аби знайти той самий приспів, який буде найбільш чіпким і сподобається кожному. Пісня про ті особливі хвилини, коли поцілунки змушують час зупинитися. Вона розповідає про моменти, коли в животі кружляють метелики, а в голові думки тільки про другу половинку. Трек про ту саму першу закоханість, про щирі почуття, про чисті почуття, що запам'ятовуються і залишаються в серці на все твоє життя. "Торкнися моїх губ" – це рядок з моєї нової пісні – ще один трек про кохання, адже воно є, мені здається, одним з найголовніших двигунів в житті кожного з нас, щоб рухатися далі", — розповів Golubenko в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у березні Golubenko та Kalush спільно видали сингл "Дощ".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.