KRUT представляє новинку "Квітну з тобою": пісня, народжена уві сні

KRUT представляє новинку "Квітну з тобою": пісня, народжена уві сні

KRUT видала новий трек "Квітну з тобою". Пісня, що наснилася Марині під час її благодійного туру по Канаді, відразу зачарувала артистку своєю мелодією і знайшла свій шлях до студії завдяки співпраці з продюсером Іваном Клименком. "Квітну з тобою" не просто мелодія, це заклик насолоджуватися життям і жити моментом. 


 

Фото: Фейсбук-сторінка Oksana Borovets

"Дуже символічно, що ця пісня вийшла у квітні, дуже символічним також залишається той факт, що ця пісня насправді мені приснилась. Приснилась вона мені у морозному лютому, коли я була в своєму турі благодійному по Канаді. Це була п'ята ранку і мені насправді в житті доволі часто сниться музика. От коли вона мені сниться, я, зазвичай, прокидаюся, записую і розумію, що з цього нічого не вийде, що, умовно кажучи, це щось не те. Але так не сталося із цією піснею, оскільки, коли я її записала – а записала я її десь орієнтовно через місяць після того, як вона мені приснилась, тобто вона крутилась в мене в голові іще місяць після того – я зрозуміла, що з цієї пісні точно щось буде. І коли за неї взялась рука продюсера Івана Клименка, я зрозуміла, що 100% ця пісня має дуже хороший потенціал. Написана вона насправді доволі спонтанно: мені приснився чоловічий низький голос, який співав “І навіть коли мене нема, і навіть коли я з тобою“. А далі все інше я дописала. Але я чітко відчувала і чула аранжування, чула тексти. Тому пропоную вашій увазі пісню, яка називається “Квітну з тобою“. Також я би хотіла сказати, що цю пісню ви зможете почути у моєму турі, який називається “Весняна акустика“. Тому запрошую вас на свої весняні концерти у таких містах, як Хмельницький, Львів, Тернопіль, Житомир, Луцьк, Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ і багато інших міст. Я вас запрошую у квітні та травні на свої концерти", — розповіла Марина Круть в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у лютому Kalush і KRUTЬ спільно впустили сингл "Десятка".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.