Vitaliia і гурт "Дно" видали пісню "Це тільки демо": гімн молодості у часи війни

Vitaliia і гурт "Дно" видали пісню "Це тільки демо": гімн молодості у часи війни

Vitaliia та гурт "Дно" представили нову пісню "Це тільки демо", що висвітлює досвід життя в країні, в якій триває війна. "Пісня 'Це тільки демо' про те, як це – проживати найкращі роки свого життя у країні, в якій війна" — розповідає Vitaliia.


 


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Vitaliia 

"Пісня "Це тільки демо" про те, як це – проживати найкращі роки свого життя у країні, в якій війна. Вона почалась насправді з дуже буденної ситуації: я тоді була поруч зі своєю подругою, чоловік якої вже довгий час на фронті, а вони спілкувались телефоном і чоловік попросив її зачекати кілька хвилин, бо мав вирішити якісь справи. Подружка йому сказала тоді: "Почекаю хоч все життя." Насправді я відчула цю фразу більше, ніж могла, і в той момент виникли ці слова, що "і тому, щоб побути разом, ми зараз окремо". Далі я зустрілася на студії з хлопцями з гурту "Дно", вони запропонували записати фіт і, в принципі, так і розпочалась наша співпраця. Для хлопців такий стиль є вже звичним, а от для мене ця пісня – експеримент, тому що тут замість звичної камерної укулеле чи гітари для мене набагато потужніше фонове звучання. Я хочу нагадати цією піснею, що я пишаюся всіма, кому не жаль своєї молодості для окопів, для організації зборів, донатів, хто не заплющує очі на реальність, а чітко розуміє, що "якщо не я, то ніхто". Зараз у мене також в роботі авторська веснянка, яку зможете послухати вже цього квітня, а також пісня "Любов і закрутки", яка вийде до Дня матері. Влітку готую свої сольні концерти в багатьох містах, тому буду рада бачити кожного", — розповіла Vitaliia в ефірі шоу "Селекція" Радіо Промінь.

Нагадаємо, у грудні Vitaliia до Різдва випустила авторську колядку "Зірка яскрава в небі тривожному".

Також читайте інтервʼю Vitaliia: "Рада, що цього року змогла подивитися в очі нашим захисникам".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.