Група Бумбокс видала сингл "Фіртка"

 Група Бумбокс видала сингл "Фіртка"

Група Бумбокс видала сингл "Фіртка". Новий трек музиканти гурту характеризують як "американську музику, яку заграли українці та записали німці". Пісня записувалася у Берліні на TRIXX Studios, клієнтами якої є такі світові зірки як Billie Eilish, Dave Gahan (Depeche Mode) Fleetwood Mac та інші.


 

0:00 0:00
10
1x

Фото:  Пресслужба гурту Бумбокс 

"Цікавість роботи саме тут, на TRIXX Studios, для мене була в написанні пісні. Тобто ми фактично пройшли на студію, не знаючи, якою буде пісня, не кажучи навіть, яким буде сенс, що це буде за пісня? Можна було би перепочити і засісти в цій студії і записувати альбом, зовсім не знаючи, що буде там, приходячи вранці, не знаючи, що буде ввечері і бути впевненим, що через місяць, я думаю, був би повноцінний і класно записаний фірмовий матеріал. Щодо звуку – вийшло, що американську музику зіграли українці, записали німці. Я буду слухати цю пісню точно якийсь певний час, тому що мені подобається, як воно вона лунає", — розповів вокаліст гурту Бумбокс Андрій Хливнюк.

Нагадаємо, у квітні група Бумбокс видала спільний трек із Сергієм Жаданом.

Також читайте інтервʼю Андрій Хливнюк: Не впадайте у відчай, правда завжди переможе.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.