Репер beshket у новій пісні досліджує тему самосприйняття та соціальних очікувань

Репер beshket у новій пісні досліджує тему самосприйняття та соціальних очікувань

Репер beshket видав сингл "Спогади". У новій пісні репер досліджує тему самосприйняття та соціальних очікувань. Трек став способом словесно розібратися зі складними думками, які переслідували артиста, акцентуючи на суперечності між бажанням відповідати очікуванням оточуючих та власним уявленням про речі.

Сингл "Спогади"  є першим кроком до майбутнього мініальбому beshket, вихід якого відбудеться цієї весни. До його релізу будуть виходити сольні треки та дуети. 


 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба beshket 

"Трек "Спогади" допоміг мені розібратися простими словами про якісь складні речі, які відбувалися в голові. Я хотів розповісти, що інколи ми забагато думаємо про те, яке правильне враження повинні справити на оточуючих, забуваючи при цьому про своє власне уявлення про речі. У рядках "вчора я так показатись хотів їм усім, а сьогодні все сховано" я знайшов логічне пояснення цьому стану і, сподіваюся, слухачі теж змогли для себе щось в цьому відкрити. Ну, і звісно, я намагався запакувати це все в якісний реп. І, на мою думку, все вийшло чудово. Крім самого треку на YouTube можете знайти кліп, який знімався у Львові. І за допомогою цієї відеороботи в мене вийшло краще розповісти про своє бачення спогадів, і як вони інколи переслідують і нависають над нами. Окрім того, трек є першим релізом з майбутнього міні-альбому, який я планую випустити через кілька місяців. З наступним треком я розкажу більше деталей про сам альбом, але в ньому буде два сингли перед релізом. "Спогади" – це перший із них. Наступний сингл буде колаборація з іншими артистами і вийде приблизно через місяць", — розповів beshket в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у листопаді beshket видав пісню про заперечення втоми.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.