Tember Blanche і Макс Пташник видали спільний мініальбом "Спокій"

Tember Blanche і Макс Пташник видали спільний мініальбом "Спокій"

Дует Tember Blanche і Макс Пташник видали спільний мініальбом "Спокій", до якого увійшли чотири треки. Кожна пісня так чи інакше описує бажання сповільнитись і дати собі омріяний спокій, який неможливо вловити серед міської метушні. Концертні презентації мініальбому відбудуться 24 березня у Києві та 18 квітня у Львові.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба дуету Tember Blanche

"Наш спільний міні-альбом об'єднав у собі три оригінальні пісні, а четвертою стала демо-версія пісні "Спокій". Всі вони, в першу чергу, розповідають про те, як важливо іноді просто зупинитися, дати собі спокій простими словами і прислухатися до своїх внутрішніх бажань про те, що всі ми іноді хочемо бути псом, жити безтурботно, лежати на землі і щоб тобі просто чухали пузо. Іноді ми не встигаємо помітити, як ми починаємо вигорати, як нам варто зупинитися і видихнути просто, щоб з новими силами робити щось нове. Мініальбом "Спокій" — це, в першу чергу, про вміння вчасно відчепитися від себе. 24 березня ми зіграємо великий благодійний концерт у Києві разом із Максом. І чого чекати? Чекати, очевидно, старих хітів, чекати нової програми, ту, що ми написали з Максом і просто ті пісні, які вийшли останніми, які ще не всі чули в лайві, чекати нового переосмислення нашої творчості від нас і просто гарного вечора, де ми будемо збирати багато грошей на ЗСУ", — розповіла вокалістка дуету Tember Blanche Саша Ганапольська в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

"За період повномасштабного вторгнення я трохи відійшов від музичної роботи, більше займався іншими речами, зокрема військових журналістикою і я дуже вдячний насправді Саші та Владу, що їхня пропозиція саме зараз довести до кінця, реалізувати нашу ідею та зіграти, зокрема, два концерти  разом. Це такий для мене поштовх, це для мене такий мотузочок, який вони мені кидають і вони мене притягують далі в музику. Для мене це велика мотивація витягувати якісь заготовки з шухляди, можливо планувати якісь релізи. От тому за це я дуже вдячний, за цю можливість Саші та Владу", — розповів Макс Пташник в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у грудні дует Tember Blanche презентував сингл "Пінгвін".

У грудні Макс Пташник і KRUTЬ випустили спільний мініальбом.

Також читайте інтервʼю Tember Blanche: "Розмовляти одне з одним — наш секрет щасливих стосунків".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.