Промінь рекомендує: SOWA з треком "Тихо Тихо"

Промінь рекомендує: SOWA з треком "Тихо Тихо"

SOWA — спiвачка й авторка пiсень, фіналістка телепроєкту "Українська пiсня/Ukrainian Song Project", учасниця фестивалю "Atlas Weekend" та нацiональних вiдборiв пiсенного конкурсу "Євробачення-2022" i "Євробачення-2023". У вересні 2023 року SOWA представила свій перший альбом "Вініл", де зібрала всі пісні, які вона створила протягом кар‘єри. Цей альбом — історія становлення співачки та її шлях до мрії. Наступний альбом співачки буде в стилі поп-рок, саме в ньому написаний головний трек альбому "Вініл". Також на її рахунку — епатажний дует з артистом MELOVIN та душевна колаборація з гуртом Скрябін. А 15 березня співачка представила свій новий сингл-сповідь "Тихо Тихо". Про що пісня, а також про зміни в творчості і в команді, Діана Горбяк, відома як SOWA, розповіла ведучим шоу РанокПро на Радіо Промінь Дмитру Захарченку та Лесі Антипенко.

0:00 0:00
10
1x
Програма:
Ведучі:

Фото з інстаграм-сторінки sowa_official_

"Я зрозуміла, що мені дуже властивий і резонує такий стиль музики, як поп-рок. І я вже готую багато треків до наступного альбому, які будуть якраз у поп-роковому звучанні"

Привіт, Діано. Ми хотіли запитати про всі ці зміни, тому що, наскільки нам відомо, їх досить багато. Починаючи з того, що змінився твій стиль на поп-рок. Давай з цього й розпочнемо. 

Так, нещодавно я презентувала свій дебютний альбом "Вініл" і саме з нього все розпочалось. Тому що пісня, яка називається "Вініл", однойменна з назвою альбому, вона в поп-роковому стилі і це перший трек, який я написала повністю від свого авторства. І саме на цьому треку зрозуміла, що мені дуже властивий і резонує такий стиль музики, як поп-рок. Надалі я вже готую багато треків до наступного альбому, які будуть якраз у поп-роковому звучанні. Але сьогодні, якщо говорити про поп-рок, я прем’єрю пісню не з цього стилю. Цю пісню можна більше назвати як поп-музика, але я вважаю, що вона буде круто розбавляти мій поп-роковий альбом такою своєю баладовістю, лірикою і навіть поп-музикою. 

Ми зараз говоримо про пісню "Тихо Тихо" й пізніше її представимо. І ми почали говорити про новий етап у тебе. Є також інформація, що ти пішла від менеджера. Вирішила піти в самостійне плавання?  

Насправді так, нещодавно я розірвала співпрацю зі своїм колишнім менеджером. Основною причиною цього було саме припинення розвитку моєї творчості, моєї кар’єри. Адже я працюю над своєю творчістю з самого дитинства, й мені важливо бачити певний прогрес у своєму розвитку. Я не хочу стояти на одному місці й тому вирішила, що це нормально, коли люди розходяться. В нас, здається, часто в українському шоу-бізнесі просто про це не говориться. Взагалі робота з будь-якою людиною має свої часові рамки і мені здається, що наш термін уже сплив.  Це не означає, що мій проєкт зупиняється чи щось таке, ні в якому разі. В мене зараз дуже багато роботи, дуже багато пісень і навіть прем’єра. І надалі я буду рухатись, але вже з новою командою. Тому і справді зміни в моєму житті пов’язані не тільки зі зміною музики чи напрямку, а й також стосовно моєї команди. 

"Я безмежно ціную справедливість і чесність у людях, і коли твою творчість відчувають, як свою, — це теж максимально важливо для нас, артистів, творчих особистостей" 

Ти будеш працювати з новою командою, а що для тебе важливе в людях, аби ця співпраця була плідною і комфортною? 

Насправді ще моя нова команда повністю не зібрана, адже я тільки нещодавно розірвала зі своєю минулою. Тому зараз, можна сказати, я у вільному плаванні. 

То ми зараз оголошуємо вакансії людям!

Так, так, пишіть мені в інстаграм… Які для мене важливі риси? Мені важливо відслідковувати прогрес свого проєкту, адже я для цього дуже плідно працюю. Також я безмежно ціную справедливість і чесність у людях, і коли твою творчість відчувають, як свою, — це теж максимально важливо для нас, артистів, творчих особистостей. 

"Тихо Тихо" — це як моя сповідь, про мої почуття, і тут я дуже відверта зі своїм слухачем, в принципі, як і завжди у своїх авторських піснях"

Сьогодні презентуємо твій трек "Тихо Тихо", розкажи, як він створювався? 

Є такий цікавий момент про цю пісню. Вона мала називатись спочатку "Божевілля". Але саме в цей період, коли я мала прем’єрити цю пісню, я дізналась, що багато артистів хочуть випускати пісні з подібною назвою. І я думаю: окей, значить, мені це не підходить. Потім подивилась на демки, як з самого початку була підписана ця пісня, і там було "тихо тихо". Я задумалась, що це дуже інтимна назва й вона класно описує пісню. Тому що ця пісня — це як моя сповідь, про мої почуття, і тут я дуже відверта зі своїм слухачем, в принципі, як і завжди у своїх авторських піснях. І ця пісня, окрім цього, ще, як сповідь, описує якесь таке нездорове ставлення людини до закоханості, коли ти падаєш з головою в кохання і навіть втрачаєш частину себе. Мені здається, це не найкращий шлях закохуватись, і про це також у пісні, тому вона максимально відверта, я вважаю.  

Слухати трек "Тихо Тихо" від SOWA, як і багато інших прем’єр, можна в плей-листі "Промінь Рекомендує 2024" на Spotify.