Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Українського радіо

Найскладніші ділянки фронту: Новомихайлівка, Очеретине, Часів Яр, як змінилась лінія боєзіткнення, де просунувся ворог, який потенціал та можливості противника? Де можуть бути нові удари? Що, де та як може змінитися після надходження допомоги? Гість — Іван Тимочко, військовий та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.

Ведучі:

Глобальні військові витрати у світі зростають шаленими темпами і вже сягнули рекордних майже 2.5 трильйонів доларів — дослідження Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI). Чи змінився рейтинг найбільших глобальних імпортерів озброєнь на тлі воєн за останні три роки? Хто наразі входить до 10-ки країн з найбільшими витратами на військові видатки? Які країни готові ще збільшувати видатки? На які військові витрати і виробництва спрямовують ці гроші? Гість — Олександр Кочетков, політолог, експерт з ракетно-ядерного озброєння.

Ведучі:

G7 хоче обговорити ідею США щодо конфіскації доходів від активів рф на користь України до червневого саміту, — пишуть західні ЗМІ. Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що повний арешт є виправданим, але є й інші варіанти. Що це може бути? На що Україна хотіла б спрямувати ці кошти? Напередодні, зокрема, заступниця керівника ОПУ Ірина Мудра озвучила, що ці активи треба спрямувати на відновлення та захист енергетики. Гостя — Тетяна Хутор, голова АЦ “Інститут Законодавчих ідей”. 

Ведучі:

Сьогодні вночі, 27 квітня, за допомогою дронів атакували аеродром "Кущевськ" та Ільський і Слов'янський нафтопереробні заводи в Краснодарському краї рф.

Ведучі:

Корупція, яку ми не здолали. У контексті затримання Сольського говоримо про системну проблему корупції у країні. Корупцію назвали другою найбільшою проблемою країни після збройної агресії рф проти України. Це результати дослідження від Національного агентства з питань запобігання корупції. Чи справді динаміка рівня корупції погіршилася за попередні два роки, що її підживлює, чому закони не працюють і чи не загальмує це наш рух до ЄС? Гість — Павло Демчук, юридичний радник Трансперенсі Інтернешнл Ukraine.

Ведучі:

Хто і як намагається зірвати Глобальний саміт миру. Яким чином рф може вплинути на його проведення, які інструменти тиску використовує на країн-учасниць? Зустріч цими вихідними радників з національної безпеки з усього світу пройде в Досі (Катар) - це підготовчий етап саміту). Гість — Дмитро Левусь, політолог, експерт аналітичного центру "Об’єднана Україна". 

Ведучі:
Чорнобильські виплати.
Ведучі:

Справа Сольського і не тільки: кадрові чистки у владі, ситуативні чи системні? На зв'язку — Віктор Бобиренко, експерт "Бюро аналізу політики".

Ведучі:

Справа Тимура Іванова, за що воюють кремлівські вежі. Гостя — Ірина Павленко, експертка Інституту трансформації Північної Євразії.

Ведучі:

Інтерв'ю Катаріни Матернової, Посолки Європейського Союзу в Україні.

Ведучі: