Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Володимир Татаренко

Впродовж п’ятнадцяти років незмінний ведучий духовно-просвітницької програми «Благовіст».
Володимир Татаренко народився 27 червня 1956 року в селі Іванкові Бориспільського району Київської області.
Після закінчення у 1973 р. Бориспільської середньої школи № 3 вступив на філологічний факультет Київського державного педагогічного інституту імені Максима Горького. Одержав кваліфікацію вчителя української мови і літератури, й за направленням прийшов працювати до Іванківської середньої школи Бориспільського району.
1983 - 1991 рр. – кореспондент, спеціальний кореспондент, власний кореспондент газети “Літературна Україна”.
1991 – 1992 рр. – заступник головного редактора газети “Старожитності”.
1992 – 2002 рр. – редактор, коментатор, заступник головного редактора – завідуючий відділом коментаторів та репортерів редакції мовлення українською мовою Всесвітньої служби радіомовлення України Національної радіокомпанії України.
2002 – 2003 рр. - заступник директора дирекції мистецьких програм Українського радіо.
2003 р. – по цей час - заступник завідуючого Історико-документальним відділом, перший заступник начальника Історико-документального управління, завідуючий сектором комунікативних технологій Управління
у зв‘язках з громадськістю, завідуючий сектором комунікативних технологій Департаменту  інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.  
Член Спілки журналістів України з 1990 року.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.  
Нагороджений кількома церковними відзнаками

Минулі передачі

 • 17.12.2017 23:31:53
  - Перший канал

  Що означає слово «духовність»? Чи може духовність існувати без Бога? Розмірковує митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

  Храм на честь святого Миколая у Чернівцях. Розповідає Олег Григорчук.

  Чудеса Божі у храмі святого Миколая, що в селі Кулéвча Сарàтського району Одеської області. Розповідає доктор педагогічних наук, доктор теології, професор Галина Михайлівна Сàгач.

 • 10.12.2017 23:31:38
  - Перший канал

  Чи може бібліотека стати духовним центром? Розповідає директор Барської районної бібліотеки Вінницької області Любов Кирилюк.

  Сторінки з історії Почаївської духовної семінарії. Розповідає Олег Григорчук.

  Що слід робити, щоб успадкувати життя вічне? Розповідає протоієрей Всеволод Рибчинський.

 • 03.12.2017 23:31:36
  - Перший канал

  Свято Введення у храм Пресвятої Богородиці.

   Репортаж про відкриття виставки «Київські видання у зібранні митрополита Володимира (Сабодана)». Участь беруть директор Музею книги і друкарства України Валентина Бочковська та керівник Фонду пам‘яті Блаженнішого митрополита Володимира, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

  Угодник Божий священномученик Харалампій. Розповідає настоятель храму на честь священномученика Харалампія, що в селі Сенькíвці Бориспільського району Київської області, ієрей Володимир Лановський.

  7 грудня – день вшанування святої великомучениці Катерини.

 • 26.11.2017 23:31:39
  - Перший канал

  Православний храм на території військової частини. Розповідають протоієрей Сѐргій Забродський та командир 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту, полковник Микола Савчук.

  «Молитва за воїнів, які йдуть на битву», вміщена у «Требнику Петра Могили» 1646 року.

  Різдвяний піст. Розповідає дослідник історії Володимир Рéут.

 • 19.11.2017 23:31:37
  - Перший канал

  Чому за все слід дякувати Богові? Розмірковує архімандрит Лаврентій.

  Хресний хід. Що це? Хто і з якою метою його проводить? Розповідає Олег Григорчук.

  Священик із села Киселѝці Путѝльського району Чернівецької області і головний хірург Путѝльської районної лікарні Олег Корѝцький.

  21 листопада – свято Архистратига Михаїла та інших небесних сил безплотних.

 • 12.11.2017 23:31:48
  - Перший канал

  Духовний зв‘язок армії і церкви. Розповідають протоієрей Георгій Вольховський та заступник командира 26-го об‘єднаного загону механізації Державної спеціальної служби транспорту з морально-психологічного забезпечення, підполковник Олег Срібний.

  Храм на честь святителя Миколая у селищі міського типу Путѝла Чернівецької області. Розповідає протоієрей Василь Кимóвич.

  «Молитва за Україну у час нашестя ворогів» з нового «Молитовника православних вірян», упорядкованого протоієреєм Андрієм Дудченком.

 • 05.11.2017 23:31:47
  - Перший канал

  Храм на честь святого пророка Іллі, що в селі Сýботові Чигиринського району Черкаської області. Розповідає дослідник історії Володимир Рѐут.

  Наукова та педагогічна діяльність архієпископа Новомосковського, вікарія Дніпропетровської єпархії Євлогія. Розповідають доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Наталія Власенко та сам архієпископ Євлогій.

 • 02.11.2017 23:32:07
  - Перший канал

  Репортаж про першу Міжнародну науково-практичну краєзнавчо-богословську конференцію «Духовні скарбниці Поділля» з нагоди 260-річчя Свято-Успенського кафедрального собору, що у місті Бар Вінницької області та 130-річчя прославлення Барської ікони Божої Матері як чудотворної.

 • 29.10.2017 23:31:48
  - Перший канал

  Репортаж про першу Міжнародну науково-практичну краєзнавчо-богословську конференцію «Духовні скарбниці Поділля» з нагоди 260-річчя Свято-Успенського кафедрального собору, що у місті Бар Вінницької області та 130-річчя прославлення Барської ікони Божої Матері як чудотворної.

 • 22.10.2017 23:31:39
  - Перший канал

  Що таке заздрість? Розмірковує протоієрей Всеволод Рибчинський.

  Храм на честь ікони Божої Матері Всецариця у селищі Цинява Коломийського району Івано-Франківської області. Розповідає священик Димитрій Воскресенський.

  Діяльність громади на честь святих апостолів Петра і Павла у місті Борисполі Київської області. Розповідає благочинний першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Нóсач.