Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Марія Бабич

Марія Бабич

Закінчила Київський політехнічний інститут та Київський  університет ім. Тараса Шевченка.

Раніше створювала та вела програми:«Точка зору», «Парадокс», «Пульсар», «Лісовими стежками» і «Перископ».

Захоплюється подорожами та книгами.

Наступні передачі

 • 28.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Про цікавий, новий соціальний проект, якого ще не було в Україні -безкоштовний мобільний додаток до мобільного телефона - "Каратєль" , за допомогою якого можна в кілька дотиків поскаржитися на майже будь-яке правопорушення: вимагання хабара, хамство, порушення правил паркування, продаж простроченого товару і те, як він працюватиме Каратєль, говоритимемо з гостем студії, головою громадської організації "Фундація.101" Андрієм Богдановичем.

Минулі передачі

 • 21.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Їх називають очима війни. Безпілотники, дрони допомагають здійснювати розвідку на території ворога та оцінювати ситуацію навколо власних позицій, Застосування цих керованих з землі літальних апаратів допомагає рятувати життя бійців. А ще безпілотники стають незаміннмими у мирному житті. Про цікаве і, навіть, несподіване використання безпілотників говоритимемо у програмі "Азбука реальності. Винаходи" о 15.11.

 • 14.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Про розробку функціональних продуктів, які дозволяють оптимізувати харчування армії по-сучасному, і не лише армії, а й тих, хто перебуває у екстремальних умовах, розповість автор розробки, старший науковий співробітник Інституту технічної теплофізики , доктор технічних наук Жанна Петрова.

 • 07.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Екологічність, надійність, безпека, взимку робота на опалення, а влітку на охолодження - такий принцип роботи теплового насоса. Про цікавий винахід людства, якому майже двісті років, про те, де і як його можна використовувати, чому в Україні він не набув достатнього поширення для обігріву будинків, говоритимемо у програмі "Азбука реальності. Винаходи" з директором Інституту технічної теплофізики, доктором технічних наук Юрієм Снєжкіним.

 • 31.03.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Американські вчені визнали продукти з ГМО безпечними для людини, а 109 нобелівських лауреатів підписали лист на захист генетично модифікованих продуктів. Заборонити, чи дозволити? Що кажуть українські науковці, які працюють з ДНК? З"ясовуватимемо це зі старшим науковим співробітником відділу генетики людини Інституту молекулярної біології та генетики НАНУ, кандидатом біологічних наук Оксаною Півень.

 • 24.03.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Як працює наш мозок, як сприймає інформацію, де поріг несприйняття, як ми реагуємо на біль? Ці і багато інших запитань можна було цілий тиждень ставити медикам, нейрофізіологам в інституті фізіології імені Богомольця, бо саме там відбувався Всесвітній тиждень мозку і ці питання ми зможемо поставити гості програми Азбука реальності завідувачці відділу сенсорної сигналізації Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, доктору біологічних наук Нані Войтенко.

 • 23.03.2017 11:06:26
  - Промінь

  5 Експерти та громадські активісти заявили, що попри заяви правоохоронних органів, нелегальний гральний бізнес в Україні продовжує процвітати, а боротьба з ним провалилася, Депутат ВР Віктор Романюк. 6. 11.35 про політику і дітей. Чи відповідають діти за своїх батьків, особливо, якщо батьки - відомі політики ? Батьки - діти соціальний психолог Доктор псих. Наук , Вадим Васютинський. 7 Мер Києва Володимир Кличко пообіцяв видати книгу власних висловлювань Які висловлювання політиків, найбільше нам запам"яталися.

 • 23.03.2017 10:07:14
  - Промінь

  1. Верховна Рада закликала США надати Україні статус основного союзника поза НАТО. Сергій Джерж Голова громадської ліги Україна - НАТО. 2.Націоналізація житла в ОРДЛО - Голова Всеукраїнської організації у справах вимушених переселенців Оксана Єрмішина. 3. сума позивних вимог НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі становлять близько 50 млрд. дол. Хто кому повертатиме гроші? Дмитро Марунич. 4. Прем"єр-міністр України Володимир Гройсман має намір особисто контролювати ремонт доріг в Україні. Екс. міністр міністерства інфраструктури Олександр Кава.

 • 23.03.2017 09:08:00
  - Промінь

  Ці новини обговорюють усі. Ми пропонуємо говорити про них на свіжу голову. Інформаційно-аналітична програма, в якій про найголовніші, топові теми дня говорять експерти, журналісти та слухачі

 • 17.03.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Про унікальні технології, розроблені українськими вченими, які допомагають тим, хто має підвищену потребу у білках, полегшують післяопераційні стани хворих, дитяче харчування і вічні пошуки науковців, говоритимемо з автором розробок, старшим науковим співробітником Інституту технічної теплофізики НАН України, канд. техн. наук Ганною Декушею.

 • 16.03.2017 11:06:26
  - Промінь

  11.00. ВІдкрите небо: що означає поява лоукостів в Україні. 11.30 На заробітки, але не в Росію. Кількість бажаючих працювати у північного сусіда зменшилась у чотири рази. 11.45. Толерантність: хіджаби з чи без. Мінюст Туреччини заборонив рішення Євросоюзу про носіння хіджабів на роботі.