war

Проєкт Юри Самовілова Hurtom видав мініальбом

10.12.2021 р., 09:35

Проєкт Hurtom Юри Самовілова видав мініальбом "Собор", до якого увійшли чотири нові та давні треки музиканта. Робота над альбомом тривала останні кілька місяців.

"І я особисто присвячую цю роботу своїм хлопцям, своїм однодумцям, одногуртівцям, з якими ми разом працювали. Тому що у такий складний час важких робочих графіків, карантинів, обмежень і так далі, мені дуже важлива їхня підтримка. І я радий, що нарешті ми можемо поділитися зі світом цією роботою "Собор", — розповів фронтмен Hurtom Юра Самовілов.

Серед пісень альбому — давня композиція музиканта "Чорні кити", написана на вірш Сергія Жадана, в новому аранжуванні. Основною ж стала нова однойменна пісня "Собор".

"Першим треком у мініальбомі є пісня "Чорні кити", у якій я намагаюся вже не вперше повернутися до витоків особисто своїх, а це якісь елементи речитативу і хіп-хопу. За основу тут взятий вірш Сергія Жадана, який називається "Радість". І дуже сподіваюся, що нам вдалося передати ті настрої й ті враження, які у мене виникли вперше від прочитання цього вірша. А наступною піснею в мініальбомі є пісня, яка називається "Собор". Головна, центрова пісня цього мініальбому. Вона про прості речі й мені було важкувато писати її, тому що зазвичай я звик складніше спілкуватися зі слухачем. Проте зараз потребую сам для себе якихось простих зрозумілих речей, проте не менш великих і величних, як собор, наприклад. В першу чергу ця пісня особисто для мене. І сподіваюся, вона зможе допомогти слухачам, як і мені свого часу, знайти якісь пристані у постійному вирі часу, подій і переживань", — розповів Юра Самовілов у інтерв'ю для шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Серед найближчих планів гурту — великий концерт у лютому 2022 року, точну дату та місце проведення якого Hurtom анонсує на своїх сторінках у соціальних мережах.

12 грудня о 13:00 фронтмен Hurtom Юра Самовілов стане гостем прямого ефіру "Вікенду Нової Музики" на "Радіо Промінь".

Фото: Валентин Кузан

Проєкт Юри Самовілова Hurtom видав мініальбом

Новини по темі